Lütfen yardım!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve crossroadrb tarafından 25 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. crossroadrb

crossroadrb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İyi günler, arkadaşlar gerçekten ihtiyacım olmasa yazmak istemezdim, yaklaşık 1.5 senedir fitness yapıyorum ve hala gözle görülebilir değişim yok... Bu sürede 2 kere program değiştirdim ve daha çok ilk başlarda kaldığım ağırlıkları bile kaldıramamaya başladım, ayrıca her gün yaklaşık 10 km koşmama rağmen göbeğim de erimedi. Beslenmeme dikkat ediyorum, kan tahlili vs. de yaptırdım bir sorun gözükmedi. Neden olduğunu sorduğum halde kimse cevap veremiyor... Lütfen arkadaşlar yardım edin...

Son düzenleme: 25 Eylül 2017
  2. BayGüreşci

BayGüreşci Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Kardeşim bu işin en önemli kısmı beslenmedir.Ben sadece 1 ayda dağ gibi olan göbeği erittim gerek cardio gerek ağırlık ile hep beslenmeme dikkat ettim calorilerini saymalısın mesela haftada 4 ağırlık yapıyorsan 1 2 gün cardio yap hit cardio olsun bunlar

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. crossroadrb

crossroadrb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kardeşim yapıyorum ben onu zaten, günlük harcadığımdan az alıyorum erisin diye ama daha çok güçsüzleştim ki ilk başladığımda ki ağırlıkları kaldıramıyorum şuan...

Sayfayı Paylaş