Lütfen yardım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve revengeLord tarafından 30 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. revengeLord

revengeLord Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar abilerim ablalarım öncelikle herkese merhabalar. Aranıza daha 2 dakika önce katıldım.
    İsmim Burak 15 yaşındayım Tokat'ta lisanslı olarak futbol oynuyorum. Ancak gelen bir teklif üzerine Ankara'da daha büyük bi takımın altyapısına geçeceğim

Sorunum şu: geçen sezonun bitmesi itibariyle kendimi iyice saldım 75 kilodan 83'e kadar çıkmayı başardım maalesef. Kondisyonum ve vücudum da dağıldı haliyle.

Ankaraya gitmeme tam 125 gün var istediğim tek şey şu karnımda gerçekten baya bi yağlanma var özellikle yanlarda birinci olarak onları ikinci olarak göğsümde az bi yağlanma var onu ve kalçamda büyüdü lütfen söylediklerimi çok abartılı bir şekilde düşünmeyin bunları düzeltmek kilomu yeniden 75-76 civarına düşürmek istiyorum. siz değerli üyelerden yardım istiyorum 125 gün içinde deli gibi hazırlanmam gerek şuan ki takımımla antremanlarım başladığı için 1. 1,5 ay fitness salonuna gidemem ancak evde dambıl, mekik sehbası, ve barfiks çubuğum mevcut.

Dediğim üzere 125 gün içinde 8 kilo vermem karnımdaki ve göğsümdeki yağları eritmem kalçamıda küçültmem gerek. Anlayacağınız gibi tam bi futbolcu vücudu yapmalıyım. çok aşırı fiyatlara çıkmadıkça 70 75 lira cıvarı fiyatlardaki ürünleri kullanabilirim lütfen önerilerinizi bekliyorum. şimdiden herkese çok çok teşekkür ederim:)

Sayfayı Paylaş