Lütfen Yardım Edin!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Ynsmd tarafından 13 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Ynsmd

Ynsmd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    2 buçuk aydır salona gidiyorum; 2 kilo aldım, kilo alamıyorum ama karın bölgesinde yağım var. Vücut ölçülerim kol,omuz ve göğüs 5'er cm genişledi ama belimde 6 cm genişledi bu ay pek bir gelişim olmadı gibi geliyor.

3 buçuk ay daha gidip bırakmak zorundayım. Zor ama bu dönemde karın kaslarımın biraz çıkmasını ve olabildiğince de genişlemek istiyorum ne yapmalıyım?

2. tolga_7134

tolga_7134 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence devam etmelisin

3. berjayk

berjayk Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Açık konuşmak gerekirse 3 buçuk ayda istediğin şeyin olması pek mümkün değil ama bu süreç içerisinde güzel bir beslenme programıyla beraber yoğun kardiyo ve buna ek olarak ağırlık idmanları yaparsan fiziginde baya olumlu değişimler olacaktir hatta baklavalarinda görünecektir eğer yağ oranın çok fazla değilse. Sonuç olarak kas kütlesi olarak çok fazla kazanç olmasa da fit bir goruntun olur.

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    2 kilo alan kişinin beli 6 cm genişlemez. Ölçümler yanlış. Ölçümler zaten sık sık yanıltıcı olabildiği için şu anda adını unuttuğum "demir sana asla yalan söylemez" diyen abimizi anarak demire bak derim. Kaldırdığın demirin ağırlığı arttığı sürece kas kazanıyorsun demektir. Ağırlık arttırmadığında kas kazanamıyorsun demektir. Bu durumda yapılacak şey basit, daha çok yiyeceksin. Ağırlıklar arttığı sürece de aynen devam.

5. Ynsmd

Ynsmd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Çok sağ olun teşekkür ederim, kaldırdığım ağırlıklar arttı ve artmaya devam ediyor karın kası için bir tavsiyeniz var mıdır yardım eder misiniz?

Sayfayı Paylaş