Lütfen yardım edin, boyum uzar mı?

Konusu 'Diğer Spor Antrenmanları (Yüzme, Futbol vb)' forumundadır ve KafkasKartalı36 tarafından 11 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. KafkasKartalı36

KafkasKartalı36 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Kısa keseceğim. Benim ailemin geneli yapılı insanlardır. Ben 16 yaşındayım. İri cüsseli, 1.74 boyunda biriyim. Babam, amcamlar, kuzenlerim vs hep 17-18 yaşında boy atmış. Ben uzar mıyım? Çok yavaş uzuyorum. Çocukken vs endokrine gittiğimizde en az 1.85 olursun demişlerdi, 1 ay önce gitmiştik hiçbir şeyi kontrol etmeden daha uzamaz dedi. Fakat 1 ayda 2.5 cm uzayıp 1.74 oldum. Her yaz azar azar uzuyorum. Babam 1.85-1.90 arası tam bilmiyorum, annem 1.58, dayılarım uzun ve ince yapılı. Babamların tarafı uzun ve iri cüsseli. Lütfen beni aydınlatın. Boyum uzun olur mu, uzar mıyım, daha ne kadar uzarım? Çok çok teşekkürler. :)

2. kirliiiii

kirliiiii Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Kimse bilemez.

ahmet377 bunu beğendi.
  3. KafkasKartalı36

KafkasKartalı36 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Abi öyle bir bilgisi, tecrübesi vs olan vardır diye sordum zaten :D Senin varsa bana yardımcı olur musun abi bildiğin kadarıyla? :)

4. father8251

father8251 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Samsun
    Tabiki uzarsın fazla takma.Sporu eksik etme.Devamlı hareketli kal gelişimini destekle.Dedigine göre genetiğin iyi uzarsın.

5. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Evet tabi ki uzarsın spor yap arada basketbola vakit ayır.Kesinlikle devamlı hareket halinde kal gelişimini destekle beslenmene dikkat et.

6. LeperMessiah

LeperMessiah Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Anne babanın genetiğine bakılırsa ortalama 180 civarı olursun.

7. KafkasKartalı36

KafkasKartalı36 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Abi yüzmeye başlayacağım. Hem yüzeceğim, hem de basket oynayacağım. Üstüne üstlük uzama egzersizleri yapacağım. Babama göre de ortalama 1.85 olurmuşum, dur bakalım hayırlısı. 2 sene sonra hortlatırım konuyu boyumu yazarım :D
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Eylül 2020 ---
    Yüzmeye başlıyorum reis. Üstüne basket oynayacağım, üstüne de uzama egzersizleri yapacağım. İnşallah 2-3 ayda faydasın görürüm. Haydi hayırlısı...

Sayfayı Paylaş