Lütfen Tavsiye

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve DOLORES tarafından 6 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. DOLORES

DOLORES Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    33 yaşında 70 kilo bir bayanım.Bundan 2 ay önce fitness ve cardio yapmaya
    başladım.Üstelikde baya sıkı çalıştım.Haftada 5 gün-2 saat cardio, 1 saat fitness.Sonuçta 4 kilo verdim.Fakat ara verdim ve bütün kiloları fazlasıyla geri aldım.Uzun bir zamandır burada sizleri okuyorum.Bilgi ve deneyimlerinizi
    farkındayım.Hydroksycut hardcore u sizden öğrendim ve dün sipariş ettim.Ama kafamda soru işaretleri var.Bu suplementi acaba bir bayan olarak
    kullanabilirmiyim dersiniz???Bu arada tekrar antremanlarıma başlıcam...

2. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Sanırım hadrcore biraz daha profosteneller için ama tam bir bilgim yok, sana hydroxycut öneririm (markası muscletech değil). Carnitin de kullanabilirsin, koşmaya devam...

3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    hydroxycut vücut geliştirme için özel bir ürün değil bir bayan da rahatlıkla kullanabilir, çekinmene gerek yok. Tabi ki antremanla birlikte iyi sonuç alacaksın.
    Yalnız 2 saat kardiyo çok fazla. Toplamda 3 saat ise ölümcül. Bunu yarım saat kardiyo, 45 dk- 1 saat arası antremana çevir. Böylece sana bıkkınlık vermez ayrıca vücudunun yağ yakmaya karşı aşırı direnç göstermesinin de önüne geçersin.

4. usas

usas Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Selam

Bence suda bir altarnatif ;
    CLA
    Carnitine
    Hydroxycur hardcore veya alli al.

CLA yı gunde 3-4 gr 3-4 e bolunmus sekilde Carnitine i atrenmandan 60 dak kadar once 1 gr al. hydroxy nin kullanımı ustunde yazdıgı gibi.

minimum 3 litre su ic, haftada 5 antrenman yap.
    90 dakika kadar nabız 135-140 civarı , yuzme, bisiklet, joging, yuruyus gibi bir brans sec. uzerine sadece 2 adele grubunu %80 kuvvetle 12 tekrar calıs, set sayın toplamda 15-20 set olsun. haftada iki kez de sauna oneririm 15 er dakika dan.

beslenmende caya kahveye sekeri, yemeklerinde beyaz ve az kepekli olup kepekli sanılan ekmekleri kes, yagı cok azalt. ara ogunler icin kepekli ekmek icine lor peynir ve dometesli sandvich ini aksamdan hazırla ve yanına al gun icinde dısardan borek, puaca yeme, dısarda yiyorsan mutlak ev yemekleri yapan yerlere git, en cok iceceklerine dikkat et bisi olmaz diyip icitin 200 cc icecek kalorisi yemek kadar gelebilir. su ic genelde yemekle.

diyet lif tableti ve spriluna gibi bitkisel bisilerle de desteklersende biraz daha hos olur.

6-7 kilo yu 30 gunde verirsin boyle, 3 kilo yagdan, 2 kilo sudan 1 kilo falanda kastan gider bole calısırsan. benim yorum bu...

sonraki durumuna gore ay sonunda sistemi degistirmek gerekebilir.

iyi calısmalar

5. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar güzel diyorsunuzda, karşımızdakinin bayan olduğunu unuttuk galiba? Carnitin, cla, hydroxycut hardcore kürü bir bayan için fazla bir kür değil mi?
    Ayrıca spora ara vermiş ve hamlaşmış bir bayana verdiğiniz program biraz ağır değil mi? Oldu olacak bir de bunların üstüne aspirin-kahve-efedrin yapsın?
    Biraz daha ağır ve emin adımlarla sonuca gidilebilecek öneriler olsaydı güzel olurdu. Tabiki saygı duyuyorum, naçizane bir tavsiye benimkide...

6. DOLORES

DOLORES Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar süpersiniz .Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Bütün bu bilgiler benim için çok önemli..Çünkü salondaki hocaların dünyadan haberi yok.

7. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Umarım forumdan faydalanabilirsin. Yalnız arama yapmayı unutmamanı hatırlatıyorum.
    Kolay gelsin.

8. ReJoE

ReJoE Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    usa.OK
    Ben amerikada yasiorum we burdaki hyroxcut reklamlarinin nerdeyse hepsi kadinlar uzerine we urunun guvenirliginden suphen olmasin cunku buyuk butun alisweris merkezlerinde (ozel sporcu gidasi satan yerler haric)ozel cam raflarin icinde saklanior (ise yaradigindan cok calmak istiyen oluyor :D) benim ablamda hardcore u alicakti konuya hakim bi kac kisiye sordu hepsi hic bi sakincasinin olmicagini soyledi

Kullanma sekli: ilk 5 gun her yemekten (30dk) once 1 adet 5 gunden sonra 2 tane we 8 oz su ile eger antrenman yapiliosa antrenmandan 30 dakika once bir adet bittikten sonra 1 adet alina biliniyor we antrenmanda kullaniosan sadece bir ogunde kullanman hapi senn icin daha saglikli olucaktir (kisiden kisiye degisiklik gosterir ilk gunler migdeni biraz yakar rahatsiz eder ilk haftadan sonra hic birsey kalmaz )

Cok ise yariyan bi urun ben hardcore kullanmamis olmama ragmen faydasini bir haftada 2 kilo yag kaybederek gordum

DOLORES bunu beğendi.
  9. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yanlışın var, arkadaşlar supplement önermişler, gidip de efedrin iç t3 iç dememişler. Sonuçta cla bir yağ asidi, carnitine dediğin şey ise aminoasit.

DOLORES bunu beğendi.
  10. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    MAdem sipariş vermişsiniz kullanın tabiki ama bence gerek yokmuş. Sadece idman ve diyetle halledilebilir bi sorun . Kendiniz demişsiniz bırakınca fazlasıyla geri aldım diye. Demekki uzun vade yapmayı düğşünmek lazım.

DOLORES bunu beğendi.
  11. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce

ağır demek istemişsin sanırım .

Ben sadece gereksiz derim buna.

12. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Evet ağır demek istemiştim, gereksiz dediğin ne anlayamadım?
    Ayrıca Excursion söylediklerinle nereye varmak istediğini anlayamadım?
    Bugün birşey var bende ama:D Ben efedrin içsinler dediklerini söylemedim zaten kurduğum cümledeki anlam kuvvetlensin diye bu örneği verdim...

13. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bayanlar forumuna tasindi.
    Lütfen forum kurallarini okuyun. Baslik anlasilir olsun.

14. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci

Söylediklerimle bir yere varma gibi bir amacım yok ;)
    Veyron da yazmış, ağır kaçmaz, sonuçta bu bir supplement, ama çok da gerekli değil manasında söylemiş, olmasa da olur gibisinden. Hani supplementlerin ağır gelme gibi bir olayına karşıyım ben.. Sonuçta ne ki bu steroid mi de, yok 500 mg vurulcam diyen adama 1000 mg testosteron vur demiyoruz ki. Bilmem anlatabildim mi?

15. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    kiz arkadasimda hiper troidi war we bilmiyorm belkide hayatimdaki en zor gunlerimden birini yasiyorum herneyse doktordan ogrendigimi acikliyayim bayanlarda salgilanan t3 we birsuru kilo ile ilgili hormon degisikmis (tabiki degisik die atlamadan belirteyim) ornegin erkekler gobek kadinlarin neden kalca da yaglarin depolanmasi..terleme toksit lerin bile cok farkli olmasi..we daha birsuru sey..Bence hanim efendiye tawsiyem hydroxycuta baslamadan (ben cok kullanip cok yararini gordum yag yakicilarda o konudada aktifim..) YEMEK DUZENİNİ degistirmesi once ayagimizi debriyajdan cekicez daha sonra gaz wericez ole degil mi?

16. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    yeni antremana başlayan için suplement kullanmak çok gereksiz. hedeflediklerinizi uzun zaman dilimine yaysaydınız zaten bunları kullanmayı düşünmezdiniz. zararı var demiyorum, elbette belli dönemlerde kullanmanın faydası tartışılmaz ama şu an erken olduğunu düşünüyorum. siz öncelikle iyi ve programlı bir antreman hedefleyin. uyguladığınız program hem çok yanlış hem de çok ağır.

ürünler hakkında değil de antremanınız hakkında tavsiye almanızı öneririm.

17. hoterme

hoterme Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hic bir ilac kulanmaniza gerek yok diyetine dikkat et sporunu yap gerisi gelir. ne gerek var onlara kafanizi bozmayin o ilaclarla

18. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Sen ne zaman hastalandığında carnitin veya hyroxycut kullanıyorsun ki bunlara ilaç diyebiliyorsun?

Sayfayı Paylaş