Kurtlar Vadisi Terör

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve metugok tarafından 15 Şubat 2007 başlatılmıştır.

KURTLAR VADİSİ YAYINDAN KALKSINMI ?

1. Evet

98,1%
  2. Hayır

1,9%
  3. Benim için fark etmez

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Battemberg

Battemberg Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Tabiki seçip seçmemek insanların tercihi. İster izlerler ister izlemezler fakat burda o olayların bazen abartı olduğunu yada yanlış doğru olup olmadığını ayırt edemiyen insanlar var. Ergenlik çağındaki gençler genelde. Adam atv ye çıkmış. Soruyolar senin adın ne "benim adım polat alemdar, yanımdaki memati diğeride abdülhey(ismi nasıl tam yazılıyosa)" İşte bu olaylar olmasın diye belkide kaldırılmalı. Millet giyiyo takım elbiseleri sonra sokakta adam dövme ihtiyacı, silah sıkıp vatanı kurtarma çabası.
    İnsanlar dünyanın nasıl oluştuğunu bulmak için araştırıyo bizde kahvede oturup hayali kahramanın 2 adam dövüşünü izleyip tatmin oluyoruz. Bu kafaylada gidersek zaten gelişemiyeceğimizde kesindir.

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    öncelikle
    başlık çok hassas sularda bu yüzden herkes bu hassasiyete göre mesajlar yazarsa başlık kilitlenmeden uzun süre açık kalacaktır..

son olarak
    ülkede yapay polatlar, miroğulları çıkması ile ilgili çok söylenecek var ama yeri burası değil..
    dizi üzerinden yorumlar yaparsak sevinirim.. "zeki ihtiyarlardanmış çok şaşırdım gibi" ;)

bonatschi ve saydam bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş