Kurt adam The Wolfman .....

Konusu 'Kültür Sanat Bilim Seyahat' forumundadır ve okaaan tarafından 7 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] Kurt Adam...

Konusu:
    Annesini kaybeden Lawrence, herşeyi unutmak için kasabasını terk eder, uzun yıllar ortalıkta görünmez. Ancak kardeşinin nişanlısı Gwen’in, kaybolan kardeşini bulmak için yardım isteyince geri döner. Kasabaya ulaştığında bir kana susamışın kasaba halkını tek tek öldürdüğünü, olayı araştırmak için bir müfettişinin kasabaya geldiğini öğrenir.

Oyuncuları:
    [​IMG] Anthony Hopkins
    [​IMG] Hugo Weaving
    [​IMG] Benicio Del Toro
    [​IMG] Emily Blunt
    [​IMG] Geraldine Chaplin

Resimler:

Film şu anda gösterimde Anthony Hopkins var bu bile filmi izlemek için yeterli sebep bol sinemalı günler.....thums:

2. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Adı Soyadı: Anthony Hopkins
    Ülke: ingiltere
    Doğum Tarihi:31-12-1937
    Mesleği: oyuncu

Sir ünvanına sahip olan Hollywood'un büyük oyuncularından Anthony Hopkins, 31 Aralık 1937'de Güney Galler’de dünyaya geldi. Tam adı Phillip Anthony Hopkins olan oyuncu, Muriel ve fırıncı Richard Hopkins’in tek çocuğuydu. Cowbridge Grammar School’da eğitim gören Hopkins, 17 yaşındayken bir WMCA amatör tiyatro yapımını gördü ve doğru yerde olduğunu hemen anladı.

Saymakla bitmeyecek kadar ödülü var...

En son oynadığı film haziran 2011 de gösterime girecek olan THOR.. Şimdisen merak etmeye balşadım kimbilir ne efektleri olur bekleyip göreceğiz...
    Thor

3. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
  4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Sırf Anthony Hopkins için gittim. Gittiğime değdi mi pek değil. Aman Allah'ım bir film değil gidilebilir ama beklentiyi yüksek tutmamak gerek bence.

5. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    gitmenizi kesinlikle tavsiye etmem tek kelime ile berbat bi filmdi hayal kırıklığına uğradım filmin sonunda bu kadroya yazık olmuş.

Sayfayı Paylaş