1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

kurenator yarışma hazırlığı

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve kurenator tarafından 26 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. kurenator

kurenator Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ist
    mrb arkadaşlar
    kurenator niicki ile aslında uzunca zamandır sitede bilgi alışvverişşi yapıyorum.89 doğumluyum aralıklı olarak bu sporda uzun geçmişim var ama yaklasık 3 senedir düzenli yapıyorum
    siteye birkaç foto ekledim şimdi.önümüzdeki ayki marmaristeki vücut geiştirme Gençler +75 kg kategorisinde yarışmayı düşünüyorum.
    resimler 1 hafta öncesine ait.şu anda katı diyetteyim yarışmaya kadar istedğim definasyona ulaşırsam katılacağım.
    Şu anda sadece yap yakımına odaklıyım..
    Şu anda düşük karbonhidrat 150 -100 ve 50 ye inicem.
    yüksek protein günlük 300 gr almaktayım.
    Eklediğim resimler Soğuk resimlerdir antrenman yapmadan çekilen resimleri ekledim.sıcak resimler ve bacak resimleri ekleyebilirim önümüzdeki günlerde.
    yorumlarınızı almak istedim.hemde ilk foto larımı atmıs oldum.

Şu anda 91.5 kg dayım.
    Katı diyette olduğumdan ölçülerim çabuk değişiyor o yüzden şu anki
    ölçülerimi daha almadım aldığımd ekleyeceğim.
    Yapıcı eleştirileriniz için tşk....

Ekli Dosyalar:

2. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    seni üzmek istemem ama 3 sene içinde sanki bişeyleri eksik yapmışsın...

3. Achilles1980

Achilles1980 Üye

Beğenileri:
    730
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zayıflatma, Yarışma diyeti, Yağ yakımı vb.
    Yer:
    İzmir
    Bu spora gönül verdiğin için ilk önce seni tebrik ederim. Kesinlikle beni de yanlış anlayacağını düşünmüyorum. Söyleyebileceğimiz şeyler daha iyi nasıl olabilirsin ile ilgili olabilir. Resimlere bakınca birşeyleri yanlış yaptığın çok açık. Hareketlerin nizami şekli ve beslenme konusunda desem sanki 3 sene yapmış birine öğüt vermiş olmak terbiyesizlik gibi geliyor. Beni yanlış anlamayamayacağını umarak bunları söylüyorum. Yine de olurda acaba bu arkadaş ne diyor diye merak edersen beslenme şekli konusunda şu önergeyi uygulamanı tavsiye ederim.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/g-nl-k-ka-gram-t26243.html?p=277368#post277368

Umarım istediğin sonucu elde edersin.

4. kurenator

kurenator Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ist
    tşk..malesef uzunca bir dönem önemli hatalarla geçti bunun nedeni yüzde 90 herkesin bilgisiz olması :) ama artık sadece yabanci site ve forumları takip ettiğimden bilimsel verilere göre hareket etmeye başladım.
    5 aylık bır bulk donemden çıktığım için haliyle fazla yağlıyım.
    yorumun için tşk achiles

5. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    300 gr proteini vücudun sentezleyemez zaten tabi bişeyler kullanmıyorsan podyumluk vücut yok ortada ve 3 sene için arkadaşlara katılıyorum daha iyi olman dileği ile

6. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    resimleri paylşma cesaretinden dolayı tebrik ederim ama daha yol alman gerekir.acıkcası ortada bişey yok lütfen kırılma belkide fotolar için erken davrandın

7. iris

iris Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    fotolarda da biraz göz yanılması olabilir, çünkü 91.5 kilo olduğunu söylemişsin, yani göründüğünden daha iri olabilirsin büyük ihtimalle, umarım hatların ortaya çıkınca, başarılı bir vücut ortaya çıkar. bu arada 300 gr protein biraz fazla gibi geldi, incelme dönemindesin, büyük ihtimalle cardio ağırlıklı çalışıyorsun, vücudun o kadar proteini kullanamayabilir.
    Şimdiden başarılar, kolay gelsin.

8. bypala03

bypala03 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    seni üzmek istemem fakat 16 - 18 nisanda yapılacak yarışma için çok çok geç kalmışsın diyet konusunda define olcan kurucan çok uzun iş şurda 20 gün zaman kaldı

9. kurenator

kurenator Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ist
    evet en azınadn bakıcam ne kadar define olabiliyorum.resimlerde renk ışık kalite vs gibi sorunlar olabilir.
    95 kilodan 91.5 e indim su ve yağ olarak 3 haftada.
    şimdi bir o kadar daha verirsem benim için yeterli olacak.
    daha düzgün fotolar ekliyeceğim haftaya bi kaç kilo daha attıktan sonra aslında gayet iriyim ama bu resimlerde bu kadar war şu an bunlar wardı bunları koydum malesef

10. Achilles1980

Achilles1980 Üye

Beğenileri:
    730
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    İzmir
    kurenator un affına sığınarak yarışmaya hazırlanmak deyince aklıma gelen ilk youtube da izlediğim belgesel geldi. 8 ay içinde göbekli sporla alakasız bir insanın yarışmaya girip derece almasını anlatan bir belgesel. Biraz uzun bir video ve ingilizce. Fakat youtube sanırım antrenörün haklarını gerekçe gösterip videounun tamamını silmiş fakat kısaca anlatan bir link buldum. Ayrıca tam versiyonunu bulursanız mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=kuygZX3HKSQ&feature=related

11. kurenator

kurenator Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ist
    güzel vidyoymuş şimdi izledim o linkten.:) azmeden ve inananın başaramayacağı birşey yoktur bence adamı tebrik ediyorum ..
    bakalım aynı azmi gözterecekmiyim karboyu 0 a indircem keto :)

12. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73

vücutlar define olup tutulmaz , vücutlar sadece yarışma zamanları en define sıkı hale getirilir ve yarışmadan sonrada o vücut tekrar bulk olmalı yağlanmalıdır yoksa kas yaşlanır profesyonel bir body antranörü yada body yapan sporcu asla define dolaşmaz

Kurenator yarışmaya katılabilirsin geç değil fakat derece yapacağını pek sanmıyorum sadece o ortamın tadını alırsın o anı yaşarsın bir dahakinde ise daha tecrübeli katılırsın yarıştığı insanları görürsün tanırsın kendinide ona göre daha iyi hazırlaryabilirsin

hsanhsan ve Akay bunu beğendi.
  13. kurenator

kurenator Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ist
    yorumun için çok tşk scoobz.bende senin yazdıkların gibi düşünüyorum asıl amacım ekimdeki yarışmaya hazırlanmak ama ilk olarak bir yer den başlamak gerekli hem atmosfer hem tecrube hem poz vsvs.o yuzden şansımı denicem şu an diyet gayet iyi gidiyo 3 haftada 3 kilo civarı yağ atarsam oradayım.mide, alt mide onun dısında problem yok

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:46 ----------

şu anda derece yapma hedefim kesinlikle yok ilk girdiğim yarışmada olması herale dogru olmaz.2 hafta sonra son durumuma bakıcam bu iki hafta keto tarzı beslenicem 2 gün carb yüklemesi yapıcam max yağ yakımı için.

14. Achilles1980

Achilles1980 Üye

Beğenileri:
    730
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    İzmir
  15. Kurt_Coban

Kurt_Coban Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    spordaki istikrarından ötürü seni tebrik ederim. vücutla ilgili yorumları arkadaşlar yapmış zaten.

16. tyndare0s

tyndare0s Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Vücudun yağlı olduğu için pek sağlıklı bir yorum yazamıyorum .Umarım yarışmada istediğin dereceyi elde edip , görmek istediğin o ortamı yaşayabilirsin :)
    Benimde katılma gibi bir düşüncem oldu fakat henüz erken olabiliceğini düşünüp , bu yılıda sadece çalışarak geçirdim. Birkaç yıl içinde belki beraber yarışır tanışırız :)

17. kurenator

kurenator Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ist
    tyndare0s memnun olurum bende.başarılar diliyorum sana nerede antrenman yapıyorsun.

18. mbey12345

mbey12345 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci-sporcu
    Yer:
    konya
    kardeş yerinde olsam yarışmaya girmem. bence hazırlan ve bir sonraki yarışmalrda şansını dene.

19. kurenator

kurenator Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ist
    bakalım neler yapmısız..

Ekli Dosyalar:

20. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    :)

bence illa cıkıcaksan da derece bekleme simetri yok adale yok definasyon yok

önce sağlam bulk olmalısın ilaçsız da bu bayağı bir zaman alır sonra adaleyi koruyarak definasyon girmelisin böyle olmaz bu iş prof yardım almalısın podyumda steroid almıs adamlar olcak bu da senin şansını epey bir düsürüyor

ama yinede başarılar dilerim

Sayfayı Paylaş