Kunduracı Göğüsü Ve Ameliyat Videoyu Mutlaka İzleyin

Konusu 'Çeşitli Makaleler' forumundadır ve hsd tarafından 15 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. vbnm

vbnm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anladım.. faydasını gördün yani ? düzelme varmı

2. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    kısmen var, ama tamamen kaybolacağını sanmıyorum. en azından dikkat çekmez...

vbnm bunu beğendi.
  3. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    bu videodaki gerçek insanmı ya ??

4. rsL

rsL Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    bu bendede var ama çok ileri derecede değil çok şükür k.kimse çıkıpta senin göğsün niye öyle demedi şimdiye kadar.ameliyatını asla düşünmüyorum.zaten ideal ameliyat yaşı 12-14 arasıymış.çok riskliymiş bide,komple hayatı kaydırabilecek sonuçları okuyunca korkmadım değil..ama bu beni vücüt geliştirmeden alıkoymadı aksine daha bi bağlandım ve vazgeçmeyeceğim..Napalm Allahın taktiri bizim kusurda orda..

zaten videoyu izlediğimdede oha dedim dr nasıda abanıyo..

Son düzenleme: 19 Ağustos 2009
  5. kerem52

kerem52 Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    kunduracı göğsü ile güvercin göğüs aynı şey mi? bir de neden bu şekilde isim konmuş kunduracı diye acaba? güvercin göğüs ya da daha ileri çıkık göğüs müydü ?

6. durden

durden Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Bu bendede var galiba bodye başlayalı 3 ayı geçti yeni yeni farkediyorum ve bütün hevesim kırılmış durumda.Bu sporu uzun yıllardır yapmayı planlıyordum ama şimdi kafamda soru işaretleri var lanet olsun ya

7. CobeWilliams

CobeWilliams Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercin göğüs kemik yapısının dışa doru olması kunduracı ise içe dogru olanı. Evet bendede doğustan kunduracı göğsü sorunu vardı göğsüme yumurta koydugumda yandan bakldıgında yumurta görülmezdi allaha sükür bu ameliyatı türkiyede profesyonel olarak yapan tek ve ilk profösör kamil hocamı buldum ankarada yasıyorum istanbulda ameliyat oldum. ameliyat olalı 3 sene oldu platin 2-3 sene arasında geri cıkartılıyor zaten benim hala duruyor ama hiçbi rahatsızlık vermiyor. Suan göğsümün şekli sağlıklı insanlarınkinden daha Güzel ve 2 aydır body building yapıyorum allaha şükür. eğer bu sorunu olan arkadaslar varsa bana özel msj atsınlar doktorumu tavsye edeblirim. cok agrılı bir ameliyat ama sonuc mükemmel.

8. haoping

haoping Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Wonderful posts

近づくステップで完全な女性に向かって地面を?xれてより多くの距?xルブタン 靴 激安これはブランドのようなもの、として持っている独自のコンセプト

9. kraote33

kraote33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde kundura göğsü olarak şekil bozukluğum var ve plates uzmanı bir akrabamız plates lastiği ile göğüs germe hareketleri gösterdi bunu yaparak kaslarmın gelişeceğini ve oranın tamamen olmamakla birlikte kapanacağını söyledi deniceğim cerrahi müdahale çok ağrılı olur bu yüzden iç organlara zararı olmadığı için cerrahi müdahaleye karşıyım teşekürler..

10. acemi Jojuk

acemi Jojuk Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Rize
    sa arkadaşlar benimde kambur durmaktan benimde kaburga bitimi biraz dışarı kıvrık bu düzelmezmi

11. BodyKing...

BodyKing... Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Kambur duruş ve sırt ağrıları, omurga eğriliklerine veya sırt kaslarındaki zayıflık ve gerginliğe bağlı olabilir. Zayıf sırt kaslarını güçlendirmek ve esnetmek için, egzersizler ve düzenli olarak haftada 2 veya 3 gün yüzmek çok yararlıdır. Omurga kaynaklı bir sorun olmadığından emin olmak için fizik tedavi veya ortopedi uzmanına gitmeni öneririm

Hymenalos bunu beğendi.
  12. kadri2323

kadri2323 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar bu sorun bendede mevcuttu ameliyat oldum pektus yöntemi ile sonrasında spor yaptım ve durumu düzelttim şuan çok iyi durumdayım avatarımdaki halimden gorebilirsiniz.Ameliyattan önceki halimi merak eden arkadaşlar özelden yazsın onlara resimleri yollarım ameliyat hakkında olan sorularını da cevaplayabilirim.Bu hastalığa sahip olan arkadaşlar morallerini bozmasınlar dünyanın sonu değil biraz sıkıntılı fakat çok etkili çözüm yolları var

13. executioner92

executioner92 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    bende bunun tam tersi olan güvercin göğüsü var amam hamdolsun hiçbir zorluk sıkıntı yartmıyor bana

14. m4r4

m4r4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    aynısı bendede var.Herhangi bir sıkıntı yaratmıyor.22 yaşındayım 12 seneden beri sporla uğraşıyorum.Sizce bodybuilding ile az da olsa düzelme şansı varmıdır?yada nasıl çalışılmalı giderilmesi için bilgisi olan varmı ?

Ekli Dosyalar:

15. Dampierre

Dampierre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yakın bir arkadaşım kunduracıydı. Beraber bodybuilding e başladık ve 10 aydır yapıyoruz, göğüs kas miktarı arttığı için zamanla kapandı ama yine de çok belliydi. Bu nedenle Almanya'dan özel vakum getirtti. Birkaç ay kullandı ve göğsü şimdi normale çok yakın, bakınca hemen anlaşılmıyor.

16. Pektus Derneği

Pektus Derneği Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Marmara Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi
    Pektus Ekskavatum / Kunduracı Göğsü derinliği ciddi ise ameliyat şarttır. Bu konuda Nuss ameliyatı mevcuttur. Başta ağrılar olsa da zamanla göğüs kafesi normalleşiyor. Ameliyat olmak istemeyenler içinse vakum bell tedavisi mevcuttur. Ancak bu tedavide de başarı genç insanlarda daha yüksektir çünkü onların göğüs kafesleri daha esnektir.

Sayfayı Paylaş