Kullandığım protein tozunu birdaha kullanma?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Onur Yıldırım tarafından 27 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Onur Yıldırım

Onur Yıldırım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sorunun cevabını biliyorum kullanılmamalı ard arda ama benim sormak istediğim mesela şimdi bulk dönemindeyim 6 ay kadar sürecek weider premium whey kullanıcam ardından başka başka değiştircem definisyona girdiğim zaman yani 6 ay sonra ben birdaha weider premium wheyi kullansam olur mu ? aynı etkiyi alabilirmiyim ? yoksa aradan zaman geçsede 1 kez kullandın mı birdaha aynı etkiyi alamıyosun mu olay? şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

2. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Benim alisveris yaptigim magazada da saticim oyle diyor o iki kutu dan sonra degistir diyor ama...dogrumudur yanlismidir bilmiyorum..bende ara ara degistiriyorum..kafanda soru isareti varsa degistir fiyaylar ortalama ayni zaten

3. eci

eci Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Bi yasima daha girdim nasil bir etki bu bahsettiginiz :)

Lorethlorien bunu beğendi.
  4. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Onurun demek istedigi...vucut herseye bagisiklik sagliyor arada bir degistirmek lazimmi demek istiyor..bunu bana saticimda soylemisti dogrudur yanlistir tartisilir..

5. Onur Yıldırım

Onur Yıldırım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Çok sağol kardeşim iyi bir cevap vermişsin. Hayır niye böyle herşeyi bi geyiğe alma muhabbeti yada deyimlerde yanlış arama çabası onu anlamıyorum. çok mu zor demek istediğimi anlaman bence zor değil senin işine diğer türlüsü geliyor. telepati çok iyi açıklamış zaten demek istediğimi. aynı ürünü çok kullandığın zaman ilk kullandığın gibi etki vermiyor vucud alışıyor o yüzden ara verirsek 4 5 ay sonra kullansak o zaman mantıklı olabilirmi diye sordum ben. ama telapetinin dediğini bende duydum 2 kere kullan bi ürünü diye ard arda olarak ama 4 5 ay ara verrilirse o ürüne başka ürünleri kullandığın zmaan bu sayı 3 4 olabilirmi öğrenmek istediğim bu.

Sayfayı Paylaş