Kulaklıktan Müzik Dinleyince Kulağım Ağrıyor?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve SoldiersOfGod tarafından 19 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Merhabalar..
    Daha önce hep evde çalıştığım için kulaklık takmama gerek kalmıyordu, evimde ses sistemin vardı müziği açıp o şekilde antrenman yapıyordum, ancak artık spor salonunda çalışacağım, yalnız şöyle bir sorun var ki; kulaklık takıp müzik dinlesem 30 dk sonra kulaklarım ağrımaya başlıyor, şimdi bu soruyu dışarıdan biri sorsa, ve ben görsem diyeceğim cevap belli; Yüksek sesle dinliyorsan sorun oluşturabilir, dinlediğin müziğin sesini kıs. Dışarıdan kendime baktığımda bu soruyu soran biri olarak kendimi görsem bu cevabı verirdim. Ama öyle değil işte, kısık olsun normal olsun, hemen ağrıyor, zaten yüksek sesle dinlemeye çalışsam bile dinleyemiyorum, hemen kısıyorum, kim dayanabilir ki yüksek sese zaten? Sizde de benzer sorunlar olmuyor mu, hiç mi kulaklıktan müzik dinleyip spor yaparken kulağınız ağrımıyor?

2. Mahmutkrdnz

Mahmutkrdnz Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Arena Fitness / Trainer
    Yer:
    Adana
    silikon kulaklık deneyebilirsin kulaklığında skıntı olabilir.Spor salonundada müzik sistemi yok mu

3. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Gülşen, Hadise, Demet Akalın çalıyor salonda :) Silikon kulaklığın farkı ne diğerlerinden?

4. erenburak01

erenburak01 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Ne tür bir Ağrı oldugunu tarif etsen de cevabın bu forumda değil. Kulak burun Boğaz doktoruna görünmeni tavsiye ederim.

Ayrıca kulaklık kulağına büyük geldigi için de Ağrı yapıyor olabilir, "EarPod" kullanmayı dene

5. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Haklısın doktora gitsem iyi olacak, ancak şu an ki yazdığın yazı kafamda bir şeyler belirmesine sebep oldu, galiba yazdığının tam aksine, kulaklık küçük olduğu için acıtıyor galiba, birde kulağı çevreleyen kulak üstü taç kulaklık deneyeceğim, belki o zaman düzelir, aklıma geldiği iyi oldu :)

6. erenburak01

erenburak01 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Zamanında tüm kulaklık türlerini deneyen biri olarak söylüyorum, Küçük büyük her türlü kulağa tam oturan bir tek tavsiye ettigim bulabildim :)

SoldiersOfGod bunu beğendi.
  7. Synche

Synche Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Derdini anlıyorum geçen gün akşam öyle bir şarkı açtılar ki kalk bench sehpasından kalk çık dışarı püfür püfür sigaranı iç o derece hep aynı şarkılar çalışncada sıkılıyor insan konuya gelelm üstte dendiği gibi doktora gitmelisin ihmal etme ileride sorun yaşatır

Sayfayı Paylaş