Kristanna Loken

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve rockybalboa7 tarafından 11 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    32 yaşındadır norveç asıllı abdli oyuncudur Terminatör 3 filmiyle büyük bir çıkış yapmıştır eski mankendir boyu tam 1.80 metredir ayak numarasıda 43dür hollywood un en büyük ayaklı bayan oyuncularındandır kendisi fitness sporu ilede ilgilenmektedir ama amatör olarak onun için konu dışına açtım sanırım bilgiler için kaynak gösterilmesi şart vikipedi

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:52 ----------

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:54 ----------

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:56 ----------

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:59 ----------

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:03 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:01 ----------

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:05 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:03 ----------

wallcroft9'69 bunu beğendi.
  2. Bigdaddy

Bigdaddy Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    53
    Terminatör'de hasta olmuştum bu kadına. son resimde gerçekten ayağı büyük görünüyor. yüzü çok güzel ya..

3. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    bayan taşşş :)

bu arada ayağı benimle aynı oha ben 185 lik 100+ bır adamım 42-43 giyiyorum bu bayan 43 vay be :)

4. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    duş almaya gidiyorum

Danny Boy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş