Kredi Kartı ile Alışveriş Yardimm

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Bymasterz tarafından 18 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Bymasterz

Bymasterz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar kredi kartı ile telefon üzerinden bilet satın aldım , herkesin bildiği firma m ile başlayıp o ile biten her neyse şimdi kart numarasını istedi 16 hanelik , söyledim son kullanma tarihi istedi söyledim şimdi çekim yaptı tamam , eyvallah ama oradaki insan kart numarasını kaydedip , istediği yerden alışveriş yapabilir mi yaparsa böle bi sistem saçmalık olur çünkü , milyonlarca insan bilet alıyor herkesin , numarasını kaydedip çekim yapabilirler öyle değil mi beni bi aydinlatirsaniz sevinirim . Herkese Bol Şans

2. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Kurumsal şirketlere olmaz bu tarz şeyler ama ben yine de güvenip yapmam, bi de afedersin milletin suratına ejakülasyon yapılan firmadan ne diye bilet alıyosun

3. Bymasterz

Bymasterz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Yıllarca yolculuk yaptığım şirket o yüzden evet o olay çok yüz kızartıcı yakismadi

4. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Bir kez oldu diye firmayı suçlamak nedir ya ? Adamlar ne yapsın senin okuduğun okulda bile hocaların psikolojik testlere girmeden alınıyor elin otobüsünde çalışan adamı mı teste sokcaklar ?
    Yanı sistemi eleştirebilirsiniz ama bir kişi yüzünden koca bir firmayı lekelemek hiç doğru değil.

5. erenburak01

erenburak01 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Merhabalar, bir kişi yüzünden bir firmayı kötülemek ne kadar doğru değilse, bu olayda yalnızca "bir kişi sorumlu, firma ne yapsın" demek ve eksik bilgiyle hareket etmek de bir o kadar doğru değil.

Adı geçen firmanın karıştığı olaylar hakkında pek bilginiz yok sanırım, hemen açıklayım; "Otobüsü olan herkesi" bünyesine sorgusuz sualsiz kabul edebilen bir firmadan bahsediyoruz. Yanlış duymadınız, sefer sayılarını ve tabiki kârını artırmak için ortada bir hizmet kalitesi bile bırakmadan Fütursuzca hakaret eden, yaptıgı kazalarda bile sorumluluk kabul etmeyen hatta TBK hükümlerince "adam çalıştıran Sorumluluğu" kapsamında tazminat için başvurulduğunda " bizimle değil otobus sahibiyle irtibata geçin sorumlu onlardır diyebilen bir firma. Madem sorumluluğunu kabul etmeyeceksin o zaman "M...o" adı altında da çalıştırma öyle değil mi?

Daha geçen kuzenimin başına gelen bir olayda muavin, evet bizzat muavin, mola yerinde kuzenimin cüzdanını çalıp kaçmış ve şoföre, firmaya "bu adam kim?" Diye sorduklarında tanımıyoruz cevabını almışlar. Anlayacağınız kuzenim soyulduğu ile kalmış. Bunun gibi daha yüzlerce olayı internette bulabilirsiniz.

Rica ederim düşüncelerinizi şekillendirmeden önce biraz araştırma yapın, emin olun daha net adımlar atabileceksiniz. Bu mesajların yeri bu forum değil tabiki ama sizin diğer arkadaşa olan tepkiniz üzerine yazma zorunluluğu hissettim.

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamanız temennisiyle..

6. Hakan Yalçın

Hakan Yalçın Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana Seyhan
    Kardeşim cep telefonuna şifre falan gelmedi mi ?

7. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    İnternet üzerinden işlem yapacağınız zaman sanal kart kullanın. Kullanacağınız zaman para yüklersiniz, işinizi yaparsınız bitirirsiniz, limiti yüklediğiniz para kadardır.

Nereden alışveriş yaptığınız önemli değil. Bilgisayarınızın veya internet ağınızın da güvenli olmayabileceğini hesaba katın...

Sayfayı Paylaş