Kreatin ve Su toplaması (Yukleme yapmak - Yapmamak)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Lightning35 tarafından 18 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Lightning35

Lightning35 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Antreman performansımı arttırmak amacıyla kreatin kullanmayı dusunuyorum .
    Fakat kreatin cogu kaynaga gore cidden en etkili supplementlerden biri olmasına karşın su toplaması konusunda cok zıt yorumlar okudum.Bugun bu konuda oldukca bilgili biriyle gorustum . Türkiye şampiyonlugu olan bir sporcu yani . Yukleme yapmadan ödem minimum olur ama antremanı çıkartmama yardımcı olucagını soyledi . ama yukleme yaparsam ciddi bi ödem sorunu olucagını söyledi . Sizce yukleme yapılmalı mı yoksa yapılmadan da iyi bir verim alınabilinir mi ?

2. Sawtain

Sawtain Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    zonguldak
    ben kendi bilgilerimi soyliyim yıllardır bir cok insanin gorusunu aldım ve orta yolun kreatin yüklemesi yapılırsa yapilan yukleme kullanilmadan vucuttam atilir gunluk ihtiyac 5gr kreatin desek bunun uzerine alinan kreatini vucut kullanmaz yani su felanda toplamaz.
    bu demem kreatin su tutmuyor demek degildir kreatin 1 2 hafta icersinde etkisini gosterir ve su tutumunu gerceklestirir cokmu iri gosterir bilemiyorum ama gercekten kendi hissiyatimdan soyleyecek olursam baya etkili bi supplement
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Haziran 2017 ---
    ben kendi bilgilerimi soyliyim yıllardır bir cok insanin gorusunu aldım ve orta yolun kreatin yüklemesi yapılırsa yapilan yukleme kullanilmadan vucuttam atilir gunluk ihtiyac 5gr kreatin desek bunun uzerine alinan kreatini vucut kullanmaz yani su felanda toplamaz.
    bu demem kreatin su tutmuyor demek degildir kreatin 1 2 hafta icersinde etkisini gosterir ve su tutumunu gerceklestirir cokmu iri gosterir bilemiyorum ama gercekten kendi hissiyatimdan soyleyecek olursam baya etkili bi supplement

Sayfayı Paylaş