Kreatin hakkında yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Atakanirmakk tarafından 24 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Atakanirmakk

Atakanirmakk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese iyi günler sporumda 3. Ayimdayim 21 yasinda 170cm ve şuan 65 kiloyum. İlk başladığımda 66ydim ama cardiolarla 62ye düşüp makro hesabı tutarak suanki kiloma geri çıktım ve hala düzenli kilo alıyorum pek yaglanmadan. Haftada ortalama 250 gr alıyorum. Agirliklarımı her zaman arttirdim. 7.5 ile başladığım benchte şuan 3 set 17.5 yapabiliyorum. Barbell curl 2.5 yaparken şuan 7.5 sorunsuz yapıyorum. Uzatmadan sözün özü gelişiyorum ve efor sarf ediyorum . Bcaa kullanmayı düşündüm bir süre, şuan kreatin almayı düşünüyorum. Fakat saç dökme ile ilgili başlıklar korkutuyor. Saç dokulmem yok fakat babam kel olduğu için her zaman korkulu rüyam oldu bu durum. Denemek icin almayı düşünüyorum dökülme yaparsa bırakacağım (saç dökülmesi problemi yaşayan) çoğu kişi 15 günde incelme hissetmiş saçında. Öyle bir şey olursa tabii ki bırakırım fakat asıl bu konuyu açma sebebim eğer birakirsam düzelir şu anki haline geri gelir mi saçlarım, yoksa öyle ince mi kalır? Bunu yaşayan birileri illa vardır ve ne olacağını bilir. Aydınlatırsanız sevinirim. Uzun tuttuğum için de kusuruma bakmayin. İyi forumlar

2. Atakanirmakk

Atakanirmakk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Eklemeyi unutmuşum. Düzenli 2 sene süren supplementsiz bir spor geçmişim vardı 3-4 sene öncesinde. Gelişimimi ilk ayların hızlı olması, çok iyi beslenmem ve kas hafızasına yoruyorum. O yüzden supplement için erken vb. yorumlar yerine riske atma ağrılar için bcaa al yeter veya bir şey olmaz kreatin al gibi önerilerde (sebepleri ile yazarsaniz çok sevinirim. )Ya da başka türlü tavsiyelerde bulunursanız sevinirim. Şimdi almam şimdi kullanacağım anlamına gelmiyor

Sayfayı Paylaş