Kreatin - Gainer ve protein tozu aynı anda nasıl kullanılmalı?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve algorist tarafından 14 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. algorist

algorist Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar ben spora 3 ay önce basladım yaklasık 1 aydır bırakmıstım bayram arası ve iş yogunlugundan dolayı.. şimdi tekrar baslamayı planlıyorum
    3 ay önce gainer almıstım bitti sayılır... yenisini sipariş ederken yanında creatinde almayı dusunuyorum..
    üçünü aynı anda nasıl kullanmalıyım? spora aksam öğününden sonra gidiyorum 7.30da yemekten kalkıyorum 8.30 gibi gainer alıyorum ve 9 gibide salona gidip antrenmana baslıyorum.. spordan hemen sonrada whey kullanıyorum... yani başladıgımda böyle yapıyordum..

şimdi programı değiştirip sabah 7 de protein tozu içip 8de kahvaltı yapmayı aksam ise aynı eskisi gibi kullanmayı dusunuyorum...
    ama kreatin daha önce hiç kullanmadım nasıl kullanmalıyım? ne zaman almalıyım?
    bu arada 55 kiloyum.. yüklemeyi nasıl yapmalıyım şimdiden teşekkür ederim

Not: hardline pro gainer ve gold optimum whey kullandıgım markalar.. tekrar aynılarından sipariş vermeyi dusunuyorum kreatin için henüz bir marka seçmedim

2. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    'yukleme filan yok, kreatin gunluk 5 gram al yeter.

Bunun haricinde protein tozu ne zaman ve gainer ne zaman istersen...

Benim tavsiyem sabah gainer aksam protein tozu olur.

Kilo yemek ile alinir aklinda olsun

3. algorist

algorist Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam yeme duzenimde problem yok kaliteli ve saglikli beslenip en az 7 ogün yemeye calisiyorum.. Ama ağır bir iste çalıştığım için doktorum tavsiye etti (aslinda yemek hazirlamaya vaktim olmadigi icin pratik olur dedi) .. Tesekkur ederim cevabiniz icin :)

Sayfayı Paylaş