kreatin creapure mu almalıyım monohidratmı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve scartissue tarafından 24 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. scartissue

scartissue Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    ilk defa kreatin kullanıcam hardline creapure sipariş ettim ama tedirginliyim 500 gr 100 kullanım biraz fazla ilerde zaten alırdım yine ancak creapuremüş ürün en önerilen hızlı emilimi varmış çok bir farkı varmıdır mikronize monohidratlardan yoksa sadece para tuzağımı daha az su tutar diyorlar sizce bu ürünü almalımıyım yoksa daha az para verip normal bir kreatin alsam dahamı mantıklı

2. freeletics

freeletics Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Bunlar ince detaylar, o kadar fark yaratmaz, en ucuzunu al, o da monihidrat sanirim..
    Kullanmadan sac dokulme meyilin var mi onu da goz onunde bulunur, genetiginde varsa sac dokulme olayini daha da tetikleyecektir

Sent from my Nexus 9 using Tapatalk

3. scartissue

scartissue Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    yok hocam hiç saç dökmedim hayatımda ozaman iptal etmeye çalısıyım ürünü ucuzunu alayım monohidrat diyor ama %100 mikronize kreatin diyor anlamadım şimdi

4. scartissue

scartissue Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    hocam ürünü iptal etmeye çalıstım yarın arıyıp konusabilirsiniz departmanla diyorlar zaten yarın ürün kargoya verilcek iptal olmuycak akıllılar :D neyse sağlık olsun 40 liranın lafını yapmıyalım tek korkum midemi bozması bu ürünün her ürün herkesin vücuduna olmaz sonuçta bakalım ne olucak

Sayfayı Paylaş