KOSGEB Girişimci Desteği ile Spor Salonu Açmak

Konusu 'Spor Salonları' forumundadır ve derikemik tarafından 17 Mart 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. derikemik

derikemik Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Selamlar merhaba lokasyonu izmir olmak üzere bayanlara yönelik bir spor salonu açma iş fikrim var.Bunun için KOSGEB 'in Destek sunduğunu öğrendim bilgisi olan var mı ? KOSGEB 2018 yılında girişimciler için iş yeri açanlara 50.000 tl hibe 100.000 tl faizsiz kredi desteği sunuyor muş bu konudan bilgisi olan var mı ?
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Mart 2018 ---
    Duyduğum kadarı ile bayan girişimcilere öncelik verilip kolaylık sağlanıyor.Bayanlar için zayıflama ve spor koçluğu salonu kosgeb tarafından destekleniyor mu ?

2. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Kosgeb şöyle işliyor.
    Sen kuruyorsun, yani sermayeni ortaya koyup iş yerini açıyorsun, sonra kosgeb den para alıyorsun.
    Ama spor salonuna destek kosgeb alanında yok.

3. derikemik

derikemik Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Tekrar merhaba , kosgeb'e gittim ve bu işin nasıl olduğunu az çok öğrendim ;
    KOSGEB bize diyor ki; kardeşim git önce girişimcilik eğitimine katıl
    sonra iş yerini aç ve bana gel projeni sun.Projei burada toptanacak juri incelesin projen yapılarbilir biri iş ise ben sana destek sunacağım.Bu arada bu destek artık 360.000'ye kadar çıkmış.Fakat Militan_ Mavisi'n,in dediği gibi spor salonu destek kapsamında değil.Bende bayanlara yönelik diyet ve sağlıklı yaşam koçluğu yapılacak bir cafe açacağım.
    Şimdi kosgeb kursları için adımı yazdırdım bana sıra gelince kosgeb beni arayacak ve başlayacağım.

Militan_Mavisi bunu beğendi.
  4. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Hayırlara vesile olmasını dilerim.

5. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Antranör belgesi gerekiyor olabilir araştırma yapmanızı tavsiye ederim.

6. derikemik

derikemik Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Beyler merhaba KOSGEB Girişimcilik eğitimlerim bitti şimdi kosgeb girişimci desteği başvurusu için kosgeb'e iş planı hazırlıyorum.Belki sizde gerekebilir www.isplaniornekleri.com burada kosgeb'in 2018 yılı girişimci desteği için çeşitli iş fikirleri için hazırlanmış iş planı örnekleri var sizde bu iş planı örneklerinden yararlanarak kendi kosgeb girişimci iş planı dosyanızı danışmanlara işplanı hazırlatmak için beş kuruş para ödemeden hazırlayabilirsiniz.Bu siteyi bize kosgeb girişimcilik eğitimi veren kurs hocamız önerdi ve çok mantıklı çünkü buradaki iş planı örneklerinden benim iş fikrime birebir benzeyen iş fikirleri var buna bakıp kendi iş planını hazırladım.

7. Burak Sertman

Burak Sertman Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    teşekklürler düşüncen için

Sayfayı Paylaş