Korse giymek

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve eudomania tarafından 1 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. eudomania

eudomania Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar şu an hydroxycut x- ester c- protein tozu kombinesi ile yağ yakma dönemindeyim. Size sorum şu olacak yağ yakma döneminde özellikle alt karın üst bacak çevresinde yağların yumuşadığını derinin gerginliğini kaybettiğini hissediyorum. Günde 3 gün body ve 3 gün kardio yapıyorum ve 6 öğün yiyiyorum. Şimdi size sormak istediğim şu:
    Elimde daha önceden biraz kullandığım bir korse mevcut bu korseyi zayfılama dönemimde giyersem sıkılaşmayı arttırabilir miyim yağ yakımına negatif bir etkisi olur mu? Özellikle kan dolaşımına etkisi nasıl olur?

diyet programım

sabah---7 yumurta beyazı ve light sütlü tarçınlı tatlandırıcılı yulaf ezmesi 1 kase kadar

sabah öğlen arası--------- 1 light sütlü shake

öğlen------------------------1 uno light sandviç ekmeği ve 1 kutu ton balığı yanına az salata (domates-salatalık-biber-soğan)

idman sonrası-------------- 1 suyla yapılmış shake ve 1 yeşil elma

akşam-----------------------150 gr haşlanmış tavuk göğsü ve biraz light yoğurtlu sarımsaklı brokoli salatası

yatmadan-------------------1 suyla yapılmış shake

Lütfen Yardımlarınız beklemekteyim:)

Son düzenleme: 1 Ocak 2010
  2. mrgreen

mrgreen Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Korse kan dolaşımını kısıtlar diye biliyorum. Tavsiye etmem. Zayıflamak için günlük harcadığınız kalorinin (örnek 2000 kalorinin) 150-200 kalori daha azı ile beslenme programı oluşturabilirsiniz. Yani karb olayını azaltıp protein oranını biraz daha çoğaltmak ve yağ oranını az tutmak.

Programınıza akşam öğününe bitkisel protein yoğunluklu bir yemekte koyabilirsiniz isterseniz. Ama bence iyi gözüküyor.

3. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    Bildiğim kadarıyla korselerin yaptığı tek şey vücuda su kaybettirdiğidir.Örneğin midenizde kullandığınız bir korse belinizi 1-2cm inceltebilir ama bu yağ olarak bir azalma değil sukaybı yaptığı için meydana gelen bir incelmedir.Bence gereksiz ama siz bilirsiniz...

4. eudomania

eudomania Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    2 soru daha sormak istiyorum.
    1. yağ emilimini azaltan clayı şimdi mi kullanayım yoksa definasyon sonrasında vucudu korumak için mi kullanayaım?

2.bacaklarım kalın inceltmek için kardio günlerinde belli bacak egzersizleri yapıyorum fakat body gününde bacak çalışırken ağır giriyorum. Bacak gününde hareketlerin tekrarlarını arttırıp ağırlıkları azaltsam etkili olur mu?

5. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    bence güzel bir termojenikk yağ yakıcı kullanıyorsun cla ya gerek yok vücudu yorma derim.

birde yeşil çay ekle diyetine..bayayararını görürsün..bozokaydın hocanın yağ yakmayla ilgiliği bir topicinde 3 çeşit yeşil çaydan bahsediyordu karıştırıp gün içinde 1ltre suyla tüketiliyordu..

ginseng
    mate
    ginkgo

istersen bir dene..

6. eudomania

eudomania Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    acaba idmandan hemen sonra yediğim elmayı 1 saat sonra mı yesem acaba?

Sayfayı Paylaş