Konyada en iyi body salonu hangisi?

Konusu 'Konya' forumundadır ve painkila tarafından 22 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. wgenzo

wgenzo Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Life uygundur

2. pulatser

pulatser Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konyanin en iyi salonu sayabilecegimiz dinamik spor kulhbu ihsaniyede yer almaktadir.gidenler egitimden ortamdan ve aile sicakligindan memnun kalacaktir.

3. Mr.Shoulders

Mr.Shoulders Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya
    Konyada Spor Salonlarından Bildiklerim Hakkında Bilgi Vereyim;
    TEMPO SPOR-1(Nalcacı'da Bulunan): Hocaları Olsun,Salondaki Arkadaşlar Olsun Çok İyi İnsanlar Zaten KickBox Dan Box'a Kadar Felan Bütün Hocalarının Dereceleri Felan Var Boş Hoca Çalıştırmazlar Ancak Salon Biraz Basık Gelebilir Yeraltında Olduğundan..(3 Ay Çalıştım Burada)
    CROSSFİT: (Dündar Otel Yanı): Genel Olarak Hocaları İlgileniyor Ancak Alan Küçük Biraz..(5 Ay Kadar Çalıştım Burada)
    SCORE:Her Yönüyle Güzel Bir Salon Sadece Hocaları Rahatsız Etmezsen Yanlışını Felan Göstermiyorlar Aylık Kayıt Yoktur Yıllık Kayıtlar Vardır 1.500-1.400 TL Den Başlıyor (Fitness Haricinde-Havuz-Hamam-Sauna-Buhar Odası-PLates Seansları-Split Seansları Vardır)-Şuan 2 Aydır Buradayım Memnunum..
    SPORTO FİTNESS:Kendim Bu Salonda Çalışmadım Ancak Giden Arkadaşlarım Var Salon Şahane Gerçekten İnternettende Araştırın Hocalar Felan Düzenli Gelenlere 1-1 Ders Seansı Veriyor Birlikte Çalışıyorsunuz Hocayla Diyetisyen Felanda Bulunmakta Salonda..

Sayfayı Paylaş