konsiyon artışı ve clean bulk

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve as55 tarafından 20 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    240
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    arkadaşlar yaklaşık olarak 2 yıldır vg yapıyorum. bu süre içerisinde baya bir ölçü kazandım. ancak kondisyon olarak hep zayıftım. son 1 yıldır yaptığım kardio ve yürüyüş toplamı 5 dk yı geçmemiştir. günlük yaşamda da baya bir hareketsizim iki adım yol için bile arabaya biniyorum. 5 dk yürüsem yorulmuş hissediyorum kendimi ama 85 kilo omuz press yapabiliyorum.

boy 173, kilo 76, yağ oranım %12-13. son birkaç aydır iyi bir ivme yakaladım ve kilomda nispeten temiz bir artış sağladım. okulum gereği spora haftada 2 en fazla 3 gün gidebiliyorum. ancak bu durum benim için olumlu oldu çok yağlanmadan, düzgün beslenmeyle baya bir ölçü aldım. soruma gelirsem

haftada 2 ağırlık idmanına haftada 1 kardio ekleyerek hem bu clean bulk hali ve vücut ağırlığında artış devam ettirilip hem de kondisyona yönelik çalışma yapılabilir mi ? sonuçta kardio daha çok diyetle birlikte definisyon döneminde yapılır ama ben bu clean bulk ı ve kilo artışını devam ettirerek az da olsa kondisyon artışı istiyorum bu mümkün müdür ? mümkünse nasıl bir beslenme şekli izlenmelidir? görüşlerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    forum kuralları
    madde 3- Arama Yapın:
    3.1
    Soracağınız soru daha önce forum içerisinde sorulmuş olabilir ve sorunun çözümü geçmiş mesajlarda yer alabilir. Forumda başlık kirliliğine yol açmamak için arama özelliğini kullanmalısınız. Sağ üst köşedeki menüden ARAMA bölümüne ulaşabilirsiniz.
    Aramalarınız sonunda en alakalı başlıkta sorununuzu /yorumunuzu paylaşınız. Bütün bunlara rağmen sorununuz çok daha spesifikse ve alakalı başlıklar bulamamışsanız doğru bölümde kurallara uygun bir başlık açabilirsiniz.
    Arama ile ilgili detaylar ve alternatif arama yöntemleri için tıklayın

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş