Kondisyon Bisikleti ile imtihanım.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mb221190 tarafından 8 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mb221190

mb221190 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 150+ kilo bir adamım, karar vermiştim kondisyon bisikleti ile kilo verip ardından normal bisiklete binmek istiyordum. Malumunuz görüntü sıkıntı v.s. daha önce çokça duyduğunuz şeyler. İnternette kısa bir araştırma yaptım, bir site hariç taşıyabildiği kiloyu yazmıyordu kondisyon bisikletlerinin. Ben de o sitede 150 kilo olan bir tane bisikleti görüp fiyatını merak ettim. 2000 kusur lira yazıyordu, gözlerimi bir ovuşturdum, yanlış görüyorum herhalde dedim, sonuç aynı. Benim gözümde normal kilo olarak adlandırılabilecek 110 kilo civarı adamlar için yapılmış olanlar bile 300 lira falan. Resmen spor aleti ile imtihandayım yahu. Hayır 110 kilo civarı olsam zaten düz bisiklet alır biner keyfime bakarım, manyak mısınız arkadaş. Neyse efendim dertleşmek istedim ben de. Aynı zamanda belki farklı tavsiyeleriniz de olur dinlemek isterim.

2. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    git spor salonlarında çalış veya oradakilerden tavsiye al kullandıkları malzemeleri onlar daha iyi bilir.bence bisikletler 150kg taşıyordur.

3. ccmssx

ccmssx Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Yürümek bedava

4. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    ağırlık çalışarakta zayıflayabilirsin

midene hakim ol ve ağırlık çalış !!!

Yüksek tekrarlı setler çıkar 25 ve üstü tekrarlar !!!

bol bol yürü gerisi kendiliğinden gelir !!!

kolay gelsin

Sayfayı Paylaş