kombinasyonum Nasıl Olmuş?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Yaso45 tarafından 2 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Yaso45

Yaso45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Hardline 3 Matrix Whey % 100 + Noxx 5 + Cla ( konjuge linoleik asit ) Yağsız Kas Artışı + Bölgesel Yağ Yakımı (Karnımda Ve Yanlarda Çok Az Yağlanma Var) İçin Böyle Bişi Yaptım Günde 35-40 dk Cardio 1 Saatde Body Çalışıyorum Sizce Sonuçlar İyi Olurmu Önerilerinizi Bekliyorum Saygılarımla ...

Boy :1.85

Kilo : 81

2. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    bölgesel yağ yakımı yoktur. ilk önce biraz forumda ki makaleleri, konuları oku araştır arkadaşım.

Ne beslenme programın var ne idman programın. bunları detaylı yazmazsan kimse sana cevap vermez veremez. kafadan sallamasyon bişeler istiyorsan o başka.

siteye üye olup araştırma yapmadan konuları okumadan vs vs hemen direk konu açıp birde kimse neden takmıyor diyorsun... armut piş ağzıma düş..

3. Yaso45

Yaso45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Araştırdım evet bölgesel yağ yakımı yok ama bilimsel bir gerçek cla nın karın ve bel bölgesindeki yağları yok ettiği kanıtlamıştır forumu çok kez dolaştım bu kombinasyonu oluşturdum yanlış bişi varmı diye danışmak istedim zorla aldım zaten maddi açıdan boşa gitsin istemiyorum süreklide devam edicem tabi almaya beslenme düzenimi de ekliyorum konuya saygılarımla

Sabah Yulaf ezmesi meyveli sütlü - 5 adet yumurta beyazı 4-5 Adet Zeytin Tam Tahıllı Ekmek 1 Dilim

Öğle Muz yanında Yoğurt Ve Bazı Günlerde Fındık Ceviz 4-5 tane

Akşam Tavuk Göğsü Haşlanmış Yanında Yoğurt Yağsız Salata Tam Tahıllı Ekmek 1.5 Dilim 6 dan Sonra Yemek Yemiyorum

Günde 2.5 Litrede Su Tüketiyorum

4-5 Aydır Spor Yapıyorum 19 Kilo Verdim kas Yıkımı Çok Fazla Oldu Bu Takviyelerle Spora Devam Edip Kütle Kas Artışı Sağlamak İstiyorum Sizin Değerli Bilgilerinize Ve Teccübelerinize İhtiyacım Var Bu Süreçte Yardım Ederseniz Sevinirim

Son düzenleme: 2 Ağustos 2013

Sayfayı Paylaş