Kombinasyonum hakkında

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve aviation4yone tarafından 16 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. aviation4yone

aviation4yone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Abilerim, kardeşlerim merhaba öncelikle sporda 3. ayıma girmemle birlikte supplement kullanmaya başladım ancak kombinasyonumu değiştirme kararı aldım. Öncelikle yaşım 23, boyum 1.83cm, kilom 75 1 sene önce 107 kiloadan 72'ye indim ancak şuan kilo alma dönemindeyim hedefim 83'e kadar çıkıp sonra definasyona girmek. Beslenme konusunda sıkıntım yok tavuk, yumurta, süt, lor vb. sürekli tüketiyorum ve haftada bir amelimi körlemek amacıyla cheat day yapıyorum. Trioid hormonum normalden hızlı çalışıyor ve Tanita ölçüm cihazıyla en son yağ ölçümümde 72.4kg iken yağ oranım %8.90 kas oranım yaklaşık olarak %52 çıktı. Ancak tabi daha önce 7 ayda 37kg verince hafif sarkmalarım oldu göğüste vs yok ancak göbeğin altında hafif deri sarkması var sporda hocam su olabilir demişti. Genel itibariyle kendi hakkımda verebilecek bilgilerim bunlar. Ben kilo alırken sıkılaşmak ve o deriden kurtulmak istiyorum. Şuan Ultimate Prostar Whey, Ultimate Prostar Creatine ve Weider Whey Aminos kullanıyorum bunlara ek olarak da Hardline ZMA, Voonka 1100mg balık yağı, Voonka Multivitamin kullanıyorum. Gelecek ay kombinasyonu değiştirmek istiyorum (güç ve performans artışı sağlamak için) kafamda şu supplementler var:
    Ultimate Prostar Whey Protein Tozu,
    Ultimate Creatine,
    Muscletech Platinium Glutamin,
    Nutrex Hemo Rage,
    ZMA, Multivitamin, Balık yağı.

Görüşlerinizi alabilirsem sevinirim, zaman ayırıp okuduğunuz için sonsuz sevgiler. Herkese sağlıklı sporlar dilerim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. sahanm5

sahanm5 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Kuvvet arttırmak için vitargo+kreatini idmandan yaklaşık 40 dakika önce içiyorum, idmandan hemen önce de c4 alıyorum. Zorlanarak kaldırdığım kiloları daha rahat kaldırabildiğimi hatta bazı hareketlerde de kiloları arttırdığımı fark ettim kesinlikle daha dirençli idman yapıyorum, benim için kuvvet artışı kombinasyonu vitargo+kreatin üzerine de içeriği iyi olan bir pre work out ürünü. Glutamin yerine de eğer istersen içinde mineral iyonları olan xtend markasının bcaasını kullanabilirsin. Bir kaç haftadır kuvvet takviyesi olarak aldığım bu kombinin performansı beni tatmin etti şahsen.

3. aviation4yone

aviation4yone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Değerli yorumunuz için teşekkür ederim kreatini 2 haftadır kullanıyorum ve etkisini hissetmeye başladım. Kullandığım protein tozunda 6 gram BCAA olduğu için gerek duymadım ancak glutamin tercihimi toparlanma için düşünüyorum, ben Vitargo yerine başka bir pre-workout ürünü düşündüm ancak kaliteli bir ürün henüz bulamadım yurt dışından Hemo Rage getirtmeyi düşünüyorum. Tanıdığım Jack 3D getirebileceğini söyledi ancak ben içindeki sentetik madde dolayısıyla ona pek sıcak bakmadım. Ekstra BCAA kullanmama sebebim ise pre-workout ürünlerinin içinde zaten BCAA olması ki buda günde yaklaşık 10 gram BCAA yapacaktır.

4. sahanm5

sahanm5 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Kullandığın tozun içeriğinde yeterli bcaa varsa eğer evet bence de gerek yok, tam izah etmedim fakat vitargo esasında pre work out ürünü değil, glikojen depolarının dolumuna yönelik esasında idman sonrası recovery ürünüdür, lakin ihtiyaca göre idman önesi sonrası ya da idman esnasında da kullanılabilinir.

Sayfayı Paylaş