Kombinasyon

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve suleyman1992 tarafından 10 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Sayın forum üyeleri; ben kombinasyon düşünüyorum, ve şu şekilde olacak sizce nasıl olur ?

Optimum gold whey
    Optimum casein whey
    Üniversal 3001 amino
    WEIDER pure creatine

2. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    güzel olur alım zamanlarını da biliyorsan ne güzel.

3. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Önce şunları bir alalım, daha sonra alım zamanlarını öğreniriz inşallah. Epey para tutuyor ama yararlı olacağına eminim bu kombinasyonun.

4. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Yok mu başka fikri olan ?

5. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Bence caseine para vermeye gerek yok.

6. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Süt içmiyorum gece yatarken, caseini ondan alıcam.

7. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    100 gr light beyaz peynir isini görecektir.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:14 ----------

Yatmadan 2 saat önce ye yatarken yesil cay ic yat.
    Basarılar.

8. brhmcr

brhmcr Guest

Optimum gold whey guzel tercih :) seviyorum ON u
    Optimum casein whey gerek yok buna para vermeye illa gece protein alinacak diye birsey yok alinirsa da daha ucuz dogal kaynaklar var.
    Üniversal 3001 amino Daha iyi aminolar var ama fena bir amino degil
    WEIDER pure creatine fiyatlari bilmiyorum ama weider kesin pahalidir.Yazik paraya creapure olan herhangi bir markayi tercih et.

9. yasin35

yasin35 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir- konyada öğrenci
    Arkadaşlara katılıyorum. Caseini doğal olarak karşıla. Gaspari ürünleri indirimde Amino max 8000 ile Qualitine(creatin) fiyatları baya düştü. Ben suan kullanıyorum gasparinin creatinini. Gögüs triceps ve önkolda ağırlık artışı sağladım.

suleyman1992 bunu beğendi.
  10. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    brhmcr' a katılıyorum özellikle 2 noktada 1-creatin konusunda weider şart değil ,aynı özelliklte dah auygun fiyata olan ürünler tercih edilebilir.

Birde kasein için illa almak şart ise lor peyniri ye kır üzerine 1-2 yumurta 100 grm lor ile on numara olur ;)

diğerleri mantıklı.

suleyman1992 bunu beğendi.
  11. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle yorum ve görüşleriniz için teşekkür ederim.
    Şu hayatta tüm tiksinç lezzetlere katlanabiliyorum, ama lor'a asla katlanamıyorum. 100 gram değil 10 gram dahi ağzıma atamıyorum.
    Yinede alternatif olabilir, ama maddiyattan yana çok sıkıntım yok bu aralar.
    Weidere gelince weider pahalı olabilir, ama vicdanen beni rahatlatacak bir marka gibi görüyorum, piskolojik etki herhalde.
    Günde 1 paket sigara içen ben, 1 buçuk aydır ağzıma bir tane koymadım. 5 buçuk 6 senedir içtiğim zehirden kurtuldum sayılır, ve benim için geri dönüş kesinlikle yok. Özel sebebler diyeyim.
    Ürünlerin pahalı olmasını neden çok sorun etmiyorum derseniz, her gün kendimi zehirlemek için aldığım 20 dal sigaraya 8 lira küsür para vereceğime, 30-40 tl fazla verip kaliteli ürün kullanırım mantığı ile gidiyorum.
    İyi forumlar.

Son düzenleme: 12 Kasım 2012
    EdgeVII bunu beğendi.
  12. yasin35

yasin35 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir- konyada öğrenci
    Dostum bak kaliteli diye iyi verim alacaksın diye birey yok. Bu forumdaki arkadaşlara sordum Creatin monohidrat olan herhangi ürünü alsan da olur dediler. Ayrıyetten weider creatin kullanan kişiye de sordum pek etkisini görmedim dedi. Bu ürünü kullanıp ara vericeksin ama bir daha kullanmıyacakmısın ? para durumun suan iyi olabilir ama en düşük değil de orta sınıf veya az daha iyisini alabilirsin. Ör Dymatize %100 pure creatin. İzmirde bir mağazada Weiderin satış belgesi, bayiliği olmasına rağmen weider getirtmeyi bıraktı. Aynı etkiyi veren birçok marka var 3 e almak varken adı var diye neden 5 versin ki millet ve zaten vermiyor da diyip weider getirtmeyi bıraktı :D

13. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Casein gereksiz,gece yatarken beslenmeli diye bir kural yok bilimsel bir veride yok. Aksine gece boş mide ile yatılmalı taraftarıyım,casein yerine 1 kutu daha whey alabilirsin.
    Aminoya yorum yapamıcam genelde sıvı kullanmıştım ama weider 2200 mü ne vardı yanlış hatırlamıyorsam epey güzeldi o amino.
    Pure Creatine kullandım oda etkilidir lakin biraz daha ekleyip krea-genic alman en iyisi olucaktır,çok çok iyi bir ürün.
    Casein almayıp 180 lirayı aminoyu mega forte ve creatini krea-genic yapabilirsin çok verimli olur bence.

14. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Pahalı ürün olunca çok kaliteli olacak diye birşey de yok.Ama dersen ki ben 30-40 tl fazla vereyim weider olsun vicdanen kendimi çok iyi hissedeyim sen bilirsin tabiki.Ben universal creatine kullanıyorum memnunum.Ayrıca bunlar gıda takviyesidir sende biliyorsun mucize değil belki aldıklarının hiç birisi sende bir etki yapmayacak o kadar para verdim işe yaramadı diyeceksin onun için daha yeni sporcusun bu kadar yüksek paralar verme.

Bana kalırsa On whey,Amino 3001,Glutamine, Creatine ( glutamine ve creatine için marka önemli değil.)

15. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Yorum ve görüşleriniz için teşekkür ederim, Casein yerine bir kutu daha whey kulağa çok mantıklı geldi,

mehmetanil ve EdgeVII bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş