Kombin sıkıntısı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve BodyEser tarafından 21 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BodyEser

BodyEser Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaslar şimdi elimde Hardline KGT ile Hardline whey 3 matrix var
    Şimdi spora gideceğim günler şöyle bir sıkıntı oluştu.
    Sabah kalkınca protein tozu içiyorum içinde 3 gr kreatin var
    Antremandan 30 dk önce kgt içiyorum içinde 5 gr kreatin var
    Antremandan 30 dk sonrada protein tozu içiyorum içinde 3 gr kreatin var şimdi bakarsak toplam da 11 gr kreatin oluyor
    Bu sorunu çözmek için protein tozunun gramajınımı düşereyim ?(yani tek öğünde 44 gr alacagıma 22 gr alırım)

2.sorum da ben 1 aydır kreatin kullanıyorum kreatine 1 hafta ara verecem fakat protein tozunda yinede kreatin var sizce kullanmaya devam etmelimiyim yoksa protein tozunada mı 1 hafta ara vermeliyim

3.sorum hardline 3 matrix whey in içinde 8 gr bcaa var ben bazı günler 1 ölçek bazı günler 2 ölçek içecem yani 1 gün 8 gr bcaa alacam diğer gün 16 gr sizce herhangi bir olumsuz tarafı olurmu yoksa bu şekilde kullanımda gelişime katkı sağlarmı ?

Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden hepinize teşekkürler

2. Synyster Gates

Synyster Gates Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    1) Verim alamazsın o üründen. 11 gr alsan bile off günleri dğşğk aldığın için sorun olmaz ve yani idealinin 10 gr almak olduğunu söyleyenler var.
    2) Forumda kreatinle ilgili yazılar mevcut içinde yapılan bilimsel araştırmalar mevcut. Kreatine ara vermeden kullanabilirsin. Ürünler bitince işte 2 hafta yeterli olacaktır.
    3) Gelişimine katkısı olur.

BodyEser bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş