Koşuyu Street Workout ile Desteklemek

Konusu 'CrossFit ve Dayanıklılık Sporları' forumundadır ve ibrahimbb tarafından 10 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ibrahimbb

ibrahimbb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selamlar spora gönül vermiş forumdaşlarım! Yaklaşık 1 yıl BB ile uğraştım ama süredeki ve devamlılıktaki kararlılığımı yemekte gösteremeyince gelişme de gösteremedim. Maddi darlığımı da ortaya koyunca: Artık bırakmayı düşünüyorum, koşuya başlayacağım şimdi aklınızdan "ne diyor lan bu sıska bir de koşacak mı" diye düşünceler geçiyordur belki. Evet koşacağım :D.
    Sorum şu: Nike+ Run Club'u indirdim ve seviyeme göre bir program ayarladım. Dinlenme günlerinde bir Nike Training Club programı uygulayabilirsin diyor. Örnek programlardan bir tanesi sadece Burpee, Şınav, Squat ve Lunge'den oluşuyor. Sizin program öneriniz var mı veya düşünceniz nedir koşu yanında bu tarz antrenmanlar hakkında?

Cevap verecek herkese -sövecek olsanız bile- ayırdığınız zaman için teşekkür ederim. Sağlıklı günler! (StreetWorkout yazmamın sebebi salona gidemiyor olmam. Eşyasız önerirseniz sevinirim. Konuyu yanlış yere açmamışımdır umarım.)

Son düzenleme: 10 Temmuz 2018
  2. ShreddedLion

ShreddedLion Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Kesinlikle street workout yap. İleride imkanın olunca ve maddi rahatlık olursa body e geçmek de istersen çok iyi başlarsın. Thenx in uygulamasını indir. Calisthenics de thenx üzerine tanımam. Başlangıç programıyla başla ve bire bir uygula. Tam atletik olursun.

ibrahimbb bunu beğendi.
  3. ibrahimbb

ibrahimbb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Peki koşu hakkında ne düşünüyorsunuz?

4. ShreddedLion

ShreddedLion Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Bir gün sw bir gün koşu yapmak iyi olur

ibrahimbb bunu beğendi.
  5. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Benim her türlü maddi imkanım var ama salona gitmiyorum street workout yapıyorum salona gitsem bile sadece ağırlık bağlayarak yine street workout yapıyorum çok da memnunum yani sana bilgilendirme olsun diye yazıyorum. Street workout'u sadece salona gidemeyenler yapmıyor.

6. ibrahimbb

ibrahimbb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Biliyorum öyle bir şey demedim ben zaten. Maddi sıkıntım diğer bırakma sebeplerimin yanında hiçbir şey. Kendimi zorlayarak öderim yine hiç olmadı ailemden para ister yine giderim sadece prensip meselesi. Benim amacım maratoncular gibi kemik seviyesine inmemek, vücudumu geliştirmeye devam etmek. Zaten zayıfım bir de öyle olursam sıkıntı. Bir yerde okudum adam "Önce bir süre koş sonra Street Workout'a geç. Çok kondisyon istiyor." demiş doğru mudur? Street Workoutçu olarak tecrüben nedir?

Sayfayı Paylaş