koşu ve l carnitine hakkında yardımınıza ihtiyacım var

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve tkon185 tarafından 18 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tkon185

tkon185 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    Arkadaşlar boy :175 cm kilo :88 kg ideal kilo : 70 kg yazıyor akşamları tempolu yürüyüş ve koşu yapmaya çalışıyorum 1 saat. l carnitine kullanmaya başladım.
    multipower ın 1800 mg lık olan sıvılarından alıyorum ilk olarak şişenin yarısını yani 900 mg içtim. her zaman yürüdüğümden daha fazla yürüdüm tempomu kesmedi hissettim ama 900 mg sizce az mı fazla terleme olmadı.
    Tabiki bu spor un yanında beslenmemede dikkat ediyorum.

Teşekkürler

2. uchiha

uchiha Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Karseşim öncelikle hayırlı bayramlar. Tüpün hepsini iç çünkü tasarruf ettiğini sanarak esasında ürünün kullanımını yanlış yapıyorsun. Çünkü yarım tüpün etkisi fazla olmaz uzun sürelide olmaz. Tasarruf ettiğini sanarak esasında zarar ediyorsun. Hepsini iç çünkü vücutta ne kadar çok karnitin olursa o kadar uzun süreli etkisi devam eder. Tabi bu benim düşüncem. Genede kendin bilirsin. Tercih senin

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. tkon185

tkon185 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    tasarruf değil fazla gelirmi diye düşündüm fazlası zararlıymış. ilk defa kullandım

4. uchiha

uchiha Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Çokca kullanmış biri olarak hiçbir zararını görmedim. Her kardiyo'dan önce bir tüp içerdim. 20-25 dk önce içersen koşmaya başladıktan daha kısa süre sonra etkisi ortaya çıkar

5. tkon185

tkon185 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    1800 mg aldım baya etkisi oldu hiç spor yapmayan biri olarak ilk güne rağmen iyi koşturuyor ama çok terleme oluyor dediler ama başımdan ter aktı ama vücutta çok ter olmadı.
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Temmuz 2015 ---
    bundan kullanıyorum [​IMG]
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Temmuz 2015 ---
    bacaklarım felç fena et kesti :)

Son düzenleme: 18 Temmuz 2015
  6. uchiha

uchiha Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Kendine fazla yüklenme istersen. Hiç spor yapmayan birine kimse baştan o kadar yüklenmez. Hocalarına danış söyle. Eğerki hoca seni yönlendiriyorsa öyle o zaman hocanı değiştir derim çünkü riskli bir iş yapıyorsun

7. tkon185

tkon185 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    spor salonuna gitmiyorum akşamları 1 saat tempolu yürüyüş ve koşu yapıyorum 2500 -3000 mg geçmedikçe sıkıntı çıkmıyor yazıyor her okuduğum forumlarda bunu içtikten sonra koşucan diyor.

8. olympostr

olympostr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    bir tüp içmende sakınca yok , 25-30 dakika sonra koşarsan daha verim alırsın bence de . Ama maalesef bu ürünler mucizevi değil ben de çok kullandım fakat %70 beslenme % 20 koşu %10 bu ürünlerin etkisi oluyor diyet yaparsan faydasını daha da çok görürsün.

9. tkon185

tkon185 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    diğer ürünlere baktığımda 3600 mg 1800 mg aynı fiyatta ikiside kaliteli marka mesela power system 3600 20 li 120 tl - multipower 1800 mg 20 li 120 tl bunlar carnupure lisanslı markalar.

10. olympostr

olympostr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Demek istediğim kalitesi değil abi kalitelidir de sen yağlı , kola cips vb şeyleri yemeye devam edip beslenme düzeni oluşturmazsan çok faydalı olmaz onu demek istedim. Yoksa ben de Hardline l karnitin , CLA , Hardline burner , Hydroxycut , kullandım ama hiç biri beslenme düzeni ve koşu olmadan etki etmiyor tabii :)

11. uchiha

uchiha Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Uzun lafın kısası. Forumdaki birçok konunun sonucunda dediği gibi: boğazını tutamıyorsan bu işe hiç girme

12. tkon185

tkon185 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    ekmek şeker bunları en aza indirgedim. çok yağlı yemeklerden kaçınıyorum. çorba,salata, bol su. her yemekten azar azar yiyorum ilk zamanlar zor oluyor ama alışıcam. l carnitine zayıflatma maddesi olmadığını biliyorum. spor yaparken yağları enerjiye çeviriyor buda yağ yakımını destekliyor.

13. olympostr

olympostr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    haşlanmış ya da ızgarada yağsız tavuk göğüs tavsiye ederim abi kalorisi çok az ayriyeten protein bolluğundan doyurucu bir besin . kolay gelsin

tkon185 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş