Koşu bandı veya bisiklet kullanmadan yağ yakabilirmiyim ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve SEQUENTIAL tarafından 31 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. SEQUENTIAL

SEQUENTIAL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Whey protein 3 matrix kullanıyorum yaşım 19,fakat bende baklava yerine sekerpare var :D koşu bandında veya bisiklette çok sıkılıyorum haftada 3 gün ağırlık antremanı çalışıyorum bitimindede karın hareketleri yapıyorum ama yağ yaktığımı bir türlü anlayamiyorum 1 aydır spora gidiyorum ve sanki hic bir fark yok. onun öncesinde alt yapım var daha once 4 5 ay gittim spora ama bırakmak zorunda kalmıştım birakincada göbek yaptım. Beslenmemede dikkat ediyorum şeker ve beyaz ekmeği komple kestim ama benim bu göbeğe çözüm bulmam gerekiyor,sizden istediğim bisiklete veya koşu bandına binmeden yağ yakabilirmiyim yakarsam nasıl yakarım sorusudur :)

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    olay beslenmede bitiyor. kaç kalori yediğini hesaplamalısın. ihtiyacından az yemediğin sürece yağ yakma şansın yok.

3. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Üç madde yazacağım, kardiyo yapıp mekik çekmek yerine bunları uygula.

-şeker, yüksek miktar tuz, un, nişasta, mısır ve mısır şurupları, yüksek miktar tatlandırıcı, soya (emülgatör olarak çok fazla besine koyarlar), kalitesiz karbonhidrat, işlenmiş kalitesiz diğer ürünler..... Bunları hayatından çıkarıyorsun.

-''Glisemik İndeks'' bu isimde olan bir tablo var, bu isimdeki tabloları açıyorsun ezberliyorsun. Sonra orada ortalama 60-65 ve üstü skoru olan besinleri tüketmiyorsun.

-Sarımsak, soğan, limon, acı baharatlar, ve bulabildiğin bütün yeşillikleri ve otları yiyebildiğin kadar yiyorsun.

Bunları yaparsan zaten göbekten çok daha fazlasını kazanacaksın. kolay gelsin.

Utku Can bunu beğendi.
  4. SEQUENTIAL

SEQUENTIAL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çok teşekkür ederim fakat http://blog.milliyet.com.tr/besinlerin-glisemik-indeks-tablosu/Blog/?BlogNo=447663 bu sitede ise 50-55 yazıyor. 60-65 mi 50-55 mi hangisini uygulayayım :)

5. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
  6. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    beslenme düzenine bir şey demeyeceğim, yalnızca sorunun cevabını vermek gerekirse, evet. koşu bandı bisiklet eliptik bunları kullanmadan yani klasik kardiyo yapmadan yağ yakabilirsin. squat, deadlift, lunge hareketlerini bacak antrenmanına ekle. haftada 2 defa bacak çalış kardiyo yapmana gerek kalmaz (beslenmen düzgünse)

7. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    whey matrixi derhal bırak çünki soya dan üretiliyor soya erkek için baş düşman soya = östrojen = yağ başka bir whey al
    youtube a gir fat burning home yaz bir sürü çıkacak zaten 10-15 sürecek pestilini çıkaracak
    mesela al sana bir örnek:
    youtube a gir, six pack shortcuts diye bir kanal var, orda fat burning 10 mins home vs diye arat bir tane çıkacak 5 hareket ard arda
    bunlar çok daha etkili
    ama aç karna yapma kas kaybettirir

Sayfayı Paylaş