Koşmak ve Zayıflık

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve online253 tarafından 3 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar evde düzenli olarak 8 dakikalık karın egzersizini uygulayacağım 1.seviye ve sonrasında 2.seviye bir yandanda v-ups vb hareketlerle abdominal çalımıcam yani karnıma kafayı taktım :) Yaşım 18 boy 1.83 kilom 57 boyuma göre zayıfım fakat biraz alt yapım olduğu için atik duruyor vücudum, ufaklığımda denizde geçtiği içindir belki :) Bnm merak ettiğim şey bunlarla birlikte düzenli olarak koşucam günde yarım saat falan acaba bu koşu bana ne gibi fayda sağlar daha çok zayıflatırmı koştuktan sonra evde gainer içicem ?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Kosacam diyorsun , gainer icecem diyorsun, abs istiyorum diyorsun, 183 cm 57kiloyum diyorsun.

Yahu gercekten sen ne istedigini ve ne yaptigini biliyor musun? Gel bu tur sacma sapan konular acmak yerine sabit basliklari oku biraz bilgilen. Gercekten ne yapmak istedigini ortaya koy. Ona gore bir beslenme ve idman programi cikar ve basarili ol.

3. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    belirtmek istediğim genelde zayıflamak yağ yakmak amaçlı koşarlar ben karnıma bir faydası olur diye koşucam ama dahada zayıflamama sebep olurmu onu merak ediyorum beslenmem düzenli ztn ?

Sayfayı Paylaş