Klasik olucak ama çok zayıfım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve SkyLee tarafından 12 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. SkyLee

SkyLee Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Abilerim kardeşlerim ve yaşıtlarım, çok klasik olucak biliyorum ama aşırı zayıfım, bi yandan genetik bi zayıflık var yani çok kilolu olsam kafam küçük durur ama ortalama kiloya erişemiyorum, 19 yaşındayım 1.70 boy 46-49 kilo civarında dolaşıyorum çok yemeyi denedim olmadı düzenli yemeyi denedim olmadı uyku problemim var uyku düzeni oturtamıyorum spor salonu düşündüm bi abinin eriticek yağın yok kas yapsan yine ince olursun iğrenç durur dediğine inandım vazgeçtim inanın ne yapıcağımı bilmiyorum 60 kilo olsam hayat bana bayram olucak kollar tığ gibi sadece tek fark hafif kas var kolda o da kolu normal kapatınca belli oluyo hacim yok yani giydiğim yakışmıyo boynum uzun ve ince duruyo seneye askerim insanların askerde kilo aldığını duydum ordan bi umudum var ama bu umut yetmiyo lütfen ama lütfen yardım edin

2. babaoglu31

babaoglu31 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Karbonhidrat kullanirsan etkisini gorurusun bence arastir biraz

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    yeterince yemiyorsun net. forumdaki beslenme bölümünde sabit konular var , kalori mantığını falan oturt onları okuyarak. salona da yazıl antrenman eşliğinde kas kütleni artır kötü görünür diye bir şey yok.

4. SkyLee

SkyLee Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Çok kişi önermiyo kötü olur falan diye bilemiyorum ama zararlarının olmadığını öğrenirsem kullanırım orası kesin
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Haziran 2016 ---
    Yeterince yediğimi düşünüyorum çünkü kendimi gerçekten zorluyorum makarna pilav et yumurta gibi yiyecekleri tercih ediyorum 4 öğün yemek yiyorum eğer gerçekten yemiyorum diye bi şey çıkarsa bi dahakine bütün günümü yemek yiyerek geçiricem

Son düzenleme: 12 Haziran 2016
  5. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    Yeterince yediğimi düşünüyorum çünkü kendimi gerçekten zorluyorum makarna pilav et yumurta gibi yiyecekleri tercih ediyorum 4 öğün yemek yiyorum eğer gerçekten yemiyorum diye bi şey çıkarsa bi dahakine bütün günümü yemek yiyerek geçiricem[/QUOTE]

kaç kalori yediğini hesapla , zaten kısa sürede bi şey değişmez bunu sürekli hale getirmelisin.

6. SkyLee

SkyLee Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    ramazan bitsin önerini direkt uygulucam

7. Svastika

Svastika Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Eskişehir
    Günde en az 3000 kalori almaya çalış. Ayrıca yeni başladığında spora toz kullanma 2 ay sonra kullanmaya başla. Ben 9 ayda 10 kilo aldım vücudu epey toparladım

8. SkyLee

SkyLee Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Kaloriyi yüksek almaya zorlucam kendimi sporada başlarım ama toz kullanmanın ilerde zararını görebileceğimi söyleyip duruyolar tozların etkileri hakkında bilgilendirebilir misin beni ?

9. Svastika

Svastika Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Eskişehir
    Tozlar gün içinde herhangi bir sebepten alamadığın proteini telafi etmek için ve idmandan sonra kasların ihtiyacını hızlıca gidermek için kullanılır. Çoğu kişi steroidle karıştırır ancak ilaç değildir. Besin takviyesidir.

10. SkyLee

SkyLee Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Anladım, önerebileceğin bi toz varsa ramazandan sonra spora giderim 2-3 ay sonra kullanabilirim, ama ümitsiz kalmak istemiyorum spor ve takviyeler benim toparlanmama gerçekten faydası olucakmı diye düşünmeden edemiyorum

11. Svastika

Svastika Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Eskişehir
    Sadece takviye ile olmaz tabi ki, mükemmel bir beslenme programı, uyku ve antrenman düzeni de gerekli. Ancak bunlar sağlandıktan sonra takviyelerle ilgilenirsin. Önerdiğim toz, multipower whey isolate. Daha fazlası için özel mesaj atabilirsin her konuda yardımcı olurum :)

12. burakbyr

burakbyr Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    Üye fotoları ve before-after bölümlerine bakarsan forumda bir sürü zayıflıktan kurtulup kas yapan insan var. Ama başlamak için spor ve beslenme üzerine bilgi sahibi olmalısın ki sende hiç bilgi birikimi yok görüldüğü üzere. Sürekli etraftan duyduğun saçmalıkları söylüyorsun. İlk önce karalı ol sonra da bilgi sahibi ol. https://www.youtube.com/user/agirsaglam/videos bilgi sahibi olmaya başlamak için iyi bir başlangıç olur.

13. SkyLee

SkyLee Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Önerilerini kesinlikle dikkate alacağım çok teşekkür ederim

Bilgi için gerçekten teşekkür ederim önerilerini dikkate alacağım

14. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Çevreni değiştir, o önerileri verenler iyiliğini istemiyor belli

15. SkyLee

SkyLee Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Sanırım bu konuda bi hayli haklısın hayırlısıyla seneye askerliğim bitsin yeni bi hayata adım atıcam

Nanza bunu beğendi.
  16. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Kesinlikle egzersiz yap,ağırlık çalış, internette bolca bilgi var ancak hepsini dikkate alma,özellikle berkay türkkan, savas cebeci gibi hocaların videolarını izle, fityemek adlı video kanalından pratik tarifleri tüket, sonuç alacaksın

17. SkyLee

SkyLee Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Dikkate alacağım bunları çok ama çok sağol

18. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Bal pekmez tahin recel tuket bol bol hem de abarti sekilde bak bakalim nasil kilo aliyorsun...sana yiyormussun gibi geliyor...yeterli kaloriyi alirsan ve saglikliysan her turlu kilo alirsin, uzay bilimi degil bu...

19. Utku Can

Utku Can Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    aburcubur-cikolata vs.-tuzu-şekeri--gazlı icecekleri-yağlı yiyecekleri (kızartma)-beyaz ekmek yemeyi, içmeyi kes, düzenli yemek ye (meyve, karbonhidrat, 6 öğün, yumurta, bol tahıllı ekmekler vs.) sabah kahvaltını cok iyi yap. doyduğun hissine kapılsanda ye ve spora yazıl bende 54 kgdım şuan 72 kg yaşım 22 spora kesin git. kimin ne dediği değil senin ne yapacagın önemli. psikolojik şekilde kendini kilo alamayacağın düşüncesine kaptırmışsın bu durumdan uzak dur. hep kilo alıcam diye düşün pozitif düşün aldığın kiloları kasa çevirmek için uğraş, uzun süren bir süreçten geçeceksin ancak zamanın çok ve iyi değerlendirmek senin elinde. Senin en iyi antrenörün ise kendi vücudun.

20. SkyLee

SkyLee Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Abur cubur tüketmiyorum zaten kola türü her içeceğe sadece kendim için değil herkes için karşıyım şeker kullanmıyorum tuz illaki tat olsun diye az miktar kullanıyorum elimde şuanda 1 buçuk sene var sonra askerlik var 1 buçuk senede azda olsa bi ilerleme kaydedebilirmiyim dediğiniz gibi düzenli programa sahip olursam

Bugün alışverişe çıkıcam bol bol alıcam hepsinden

octeniskrup bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş