1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

KKTC den Genç bir sporcu arkadasimiz -70KG KIBRIS sampiyonu

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve kubys81 tarafından 12 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kubys81

kubys81 Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    0

bu arkadasimizin adi Fatih Üzüm daha cok genç 21 yasinda ve -70 klio kıbrıs sampiyonasında sampiyon oldu kısmetse turkiyede eger mart nisan aylarında profesyonel bir yarısma olursa oraya katılmayi dusunuyor.butun calismalari boyunca yanindaydim ve ozelikle ve bilerek vucudan gram ilac sokmadik her turlu ilac hakinda teknik bilgiye ve maddi manevi imkana sahip olmamiza ragman arkadasimizin olabildegince pure naturel olmasini istedik.yorumlariniza nunuyorum.

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Mide on numara, gerçekten çok sıkı, simetrik kaliteli bel-mide bölgesi arkadaşımızın.
    Sırt kalınlığı ve genişliğide yaşına göre ve kuruluğuyla birlikte çok başarılı.
    Arkadan çift biceps pozuna bayıldım.
    Bacaklarda aynı şekilde, hem çok güzel define hemde kütleli.
    Arkadaşımızın boyu sanırım son derece kısa,ancak düşük siklet sporcularda hoşuma gitmeyen o basıklık yok ne mutlu ki.
    Eksik olarak göze çarpan, o güzelim midenin üstünde çok yavan kalmış göğüsleri, estetik anlamda göğüs güzel, ancak o vücuda göre çok iddiasız, süratle göğüs kütlesi bekliyoruz genç dostumuzdan.
    Arka omuzları çok çok iyi gözüküyor, ön omuzları üst göğüsle beraber geliştirirse güzel olur.
    Kalflar resimde gözükmüyor, boyu kısa olduğu için onları geliştirebileceğini tahmin ediyorum, kalflar için "kısa adam kası" diye bir tabir vardır, bunu avantaja çevirip çok dolu ve kütleli alt bacak yapmasını tavsiye ediyorum.
    Sırt güzel dedim, definisyonu ve alta doğru kas uzunluğu gerçekten güzel ancak trapezler daha iyi gelişip orta sırt daha güzel kurutulabilir.
    Bence gelecek çok parlak, ilaç kullanmama hususu doğru ise, gelecek çok çok parlak, bence kullanılmış gibi, ama o zaman bile yetenek ortada, her şekilde tebrikler, başarılarının devamını diliyorum.

3. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Gercekten kuruluk cok güzel...
    Bicepslerin peak olayına bayıldım.. bence bu vucut 80 kg yarısma kilosunu kaldıracak portasiyelere sahip..
    Kac senedir bu işin icinde bu arkadas??
    boyu nedir?
    Bunlar onemli sorular yorum yapabilmek icin, ilac kullanmadıgını yazmıssın, bunun icin bi kere daha tebrikler diorum sahsen... KKTC yawru watan, umarım daha nice sampiyonlar cıkarır, ve politik platformda yapamadıklarımızı, sportif acıdan yapabiliriz..

4. kubys81

kubys81 Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    0
    ilac kulanmadıgı kesinlikle dogru.zaten ilac kulanmadan bu hale gelebildigi icin resmini koydum siteye ornek olsun diye.19 yasında basladı yani 2 senedir.yapıyor ama zaten ilk basladıgındada cok atletikti yasıda kucuk oldugu icin growth hormonlari cok saglami calısyor nedir vucut cok guzel oturuyor.supplementleri hic birakmıyor.preotein ,gulutamine ,amino acid,wieght gainerler,creatin bunlar 1,5 gıldır gunluk yasamının bir parcasi.evet haklisiniz gogosler ve on omuzlarda cok zayıf simdi onu toplamaya calisiyorum 2 ay sonra olurda turkiyede bir yarısma olur diye kuvet olarakda gogus ve omuz olarak oldukca zayıf.kalflarini koymadik.cunku kalflarida zayif simdi eksiklerini kapatmaya calisiyor elesitirileriniz icin tesekurler. arkadasin boyu 1,70cm burdaki kilosuda 68 falan normal hailde 75-76

5. srht55

srht55 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Samsun
    vucut genel olarak cok hosuma gitti bira gögüsler elsik delsi bana .karın sırt süper gercekten.bide bacaklar cok iti kütle almış ve define. tebrikler gercekten

Sayfayı Paylaş