Kireçleme

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Bergay tarafından 23 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Bergay

Bergay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben 16 yaşındayım ve 1 senedir spora gidiyorum.Yaklaşık 7 aydır omuzlarımda herhangi bir hareketimde çıkma gibi (kırt kırt) sesler geliyor ve acıyor.1ay önce doktora gittim omuzumda kireçleme olduğunu ve ayak kol bileklerimde,kasığımda kireçleme başlangıcı olduğunu söyledi.Fitness ı bırakmamıda söyledi.Fakat ben bunun ilk aylarda hocalar ilgilenmediği için acemilik yüzünden olduğunu düşünüyorum.Barfiks, yana omuz açış,öne kaldırış gibi hareketleri yapamıyorum.Diğer bölgeleri çalışıpta omuz çalışmamak orantısızlık oluşturacaktır sanırım.Yapabileceğim omuz için kolay hareketler varmıdır? (Omuz dumbell press i yapabiliyiorum sadece bildiklerim arasında).

2. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Pilates bantları ile hem omzunu güçlendirebilşr hem de şekil verebilirsin, düşük ağırlık yüksek tekrar da güzel omuz çalıştırır

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bergay bunu beğendi.
  3. Bergay

Bergay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Düşük ağırlık işe yaramıyor , dumbellsız kolumu 10 kere kaldırıp indirdiğimde de acıyor :( Pilates bantlarını araştırıyım.Teşekkürler

Sayfayı Paylaş