Kingsize Nutrition Fire Caps 180 Kapsül

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve supplementler.com tarafından 10 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul

Vücut geliştirme ile ilgilenen ve de özellikle definasyon dönemine girecek sporcular için profesyonel düzeyde termojenik etki sunmayı amaçlayan Kingsize Fire Caps, 7 aktif bileşenin karışımından oluşan etkili bir termojenik ürünüdür. Yoğun formülünün öne çıkan içeriklerinden biri olan Asetil L-Karnitin sayesinde antrenman sırasında vücudun ihtiyaç duyduğu enerji için yakıt depolarının harcanması yönünde gereken desteği sunar.

Formülün güçlü bileşenlerini oluşturan Bitter Orange Powder (Turunç Ekstresi/Citrus Aurantium), Yeşil Çay Ektresi, Tirozin ve Kafein; Kingsize Fire Caps ürününün içinde ideal miktarlarda bulunur. Bunların yanı sıra içeriğinde standardize edilmiş ve patentli tek piperin ekstresi olan BioPerine® ile B, C ve E vitaminleri bakımından zengin Kırmızı Biber Ekstresi (Capsicum) de yer almaktadır (1)

Ürün Türkiye'de Supplementler.com güvencesi altında, BRC Grade A, GMP, HACCP, ISO 22000:2005 gıda güvenliği yönetim sistemleri kapsamında ve ISO 9001:2015 kalite ve güvence sertifikalarına sahip VHMS üretim tesislerinde üretilmiştir.

Kingsize Nutrition Fire Caps'ın öne çıkan özellikleri:
    - 7 ana bileşenden oluşan zengin formül

- 500 mg Tirozin & 500 mg Asetyl-L-Karnitin

- Patentli BioPerine® - piperin ekstresi içerir

- 450 mg değerinde Kafein ve Yeşil Çay kombinasyonu

Kingsize Nutrition Fire Caps Nasıl Kullanılır?
    Yetişkinler için öğünlerden yaklaşık olarak 1 saat önce kullanılması önerilen Kingsize Fire Caps, servis başına 3 kapsül şeklinde tüketilebilir. Ürün, 180 kapsül ile 60 servis imkanı sunar. Kafein içeriği sebebiyle kafeine duyarlı bir bünyeye sahip kişilerin uyku saatinden en az 6 saat önce almış olmaları önerilir.

https://www.supplementler.com/urun/kingsize-nutrition-fire-caps-180-kapsul-15193

2. Striker

Striker Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    O zaman aç karna bu supplement ile cardio yapamıcaz ben de yeni aldım ama illa bir öğün koymak zorundayız demekki

Sayfayı Paylaş