Kingsize Nutrition Citrulline Malate Powder 500 Gr

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve supplementler.com tarafından 10 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul

Kingsize Nutrition Citrulline Malate Powder, profesyonel sporcular için özel olarak üretilmiştir ve sporculara sitrülin malat desteği sağlar. %100 saf sitrülin içeren ürün, servis başına 1000 mg sitrülin sunar. Performansını artırmayı amaçlayan sporcuların tercih ettiği Kingsize Nutrition Citrulline Malate, diğer içeceklerle kolaylıkla kullanılmasını sağlayan aromasız özelliğe sahiptir.

Kingsize Nutrition sitrülin malat takviyesinin ham madde menşei Almanya’dır. Ürün Türkiye'de Supplementler.com güvencesi altında, VMHS’nin BRC Grade A, GMP ve HACCP sertifikalı tesisinde üretilmiştir.

Kingsize Nutrition Citrulline Malate'ın öne çıkan özellikleri:
    - Her serviste 1000 mg sitrülin sunar

- İçeriğindeki sitrulin %100 saf formdadır

- Diğer içeceklerle kolayca tüketilebilen aromasız forma sahiptir

- Avantajlı boyu sayesinde 500 servis sunar

Sitrülin Ne Zaman Kullanılır ?
    Nitric oksit seviyesini artıran, kaslara giden kan akışını hızlandıran sitrülin, antrenmanlarda dayanıklılığı artıran özelliği sayesinde sıkça tercih edilir. Kreatin fosfat rejenerasyonunu da artıran ürün, iyileşmenizde hız kazandırır. Dayanıklılık ve ağırlık antrenmanlarında, amino asit parçalanmasını azaltmak ve kas üzerinde olumlu etkiler yaratmak için antrenmandan önce ve sonra kullanılabilir.

https://www.supplementler.com/urun/kingsize-nutrition-citrulline-malate-powder-500-gr-14916

2. woldberat11

woldberat11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba ürününüzü aldım ve kullandım, içinden çıkan ölçekten 2 ölçek doldurup almama rağmen hiçbir fark göremedim. Kaç ölçek ve kaç gram almam daha uygun olur antremana yansıması için?

Sayfayı Paylaş