Kingsize Nutrition BCAA + Glutamine Powder

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve supplementler.com tarafından 10 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul

Kingsize Nutrition BCAA + Glutamine Powder, yoğun atrenman yapan sporcular için özel olarak geliştirilmiştir. BCAA ve glutamin amino asitlerini eşit oranlarda içeren ürün, fermente edilen bitkisel BCAA ham maddesi sayesinde alerjen riski taşımaz. Taurin içeren, sindirimi kolay zengin bir formüle sahip Kingsize Nutrition BCAA + Glutamine Powder, antrenmanlarda sporculara yüksek verim kazandırır. Lezzetli yeşil elma ve karpuz aromaları ürünün keyifle tüketilmesini sağlar.

Ham madde menşei Almanya’dır. Ürün Türkiye'de Supplementler.com güvencesi altında, BRC Grade A, GMP, HACCP, ISO 22000:2005 gıda güvenliği yönetim sistemleri kapsamında ve ISO 9001:2015 kalite ve güvence sertifikalarına sahip VHMS üretim tesislerinde üretilmiştir.

Kingsize Nutrition BCAA + Glutamine Powder’in öne çıkan özellikleri:
    - Her serviste 2:1:1 oranında 5000 mg BCAA kazandırır

- Her serviste 5000 mg Glutamin kazandırır

- 1 : 1 oranında BCAA ve Glutamin içerir

- 1000 gramlık ekonomik boyu 83 servis sunar

- Kolay tüketim sunan yeşil elma ve karpuz aromasına sahiptir

- Fermente edilmiş BCAA ham maddesi içerir

- Hızlı ve kolay sindirim sağlayan toz form

- Vegan kullanımına uygun Fermente edilmiş BCAA ham maddesiyle üretilmiştir

- Taurin ile zenginleştirilmiş formüle sahiptir

Glutamin + BCAA Ne Zaman Kullanılır?
    BCAA kullanımının yorgunluğu azalttığı ve performans üzerinde artışa sebep olduğu düşünülür ve bu sebeplerle antrenmandan önce tüketilir. Antrenmandan sonra kullanılan BCAA ise kas kütlesinin korunmasına veya artırılmasına katkı sağlar ve dayanıklılığını artırmak isteyen sporcular tarafından tercih edilir. Kaslarda tükenen glutamin seviyesini yeniden artırmak amacıyla glutamin takviyesinin yoğun antrenman döneminde kullanılması önerilir.

https://www.supplementler.com/urun/kingsize-nutrition-bcaa-glutamine-powder-1000-gr-14912

Sayfayı Paylaş