Kingsize Nutrition Arginine Powder 750 Gr

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve supplementler.com tarafından 10 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul

Kingsize Nutrition Arginne Powder, doğal yollarla vücutta üretilemeyen arjinini vücuda kazandıran bir sporcu besinidir ve servis başına 5000 mg arjinin kazandırır. İleri seviye sporcular için özel olarak üretilen Kingsize Nutrition Arginine Powder sahip olduğu HCL form sayesinde toz formdaki ürünlere kıyasla daha fazla nötralize PH içerir.

Ayrıca ürünün aromasız olma özelliği sıvılarla ve diğer supplementlerle kolayca tüketilmesini sağlar ve kullanım kolaylığı kazandırır.

Kingsize Nutrition’ın ham madde menşei Almanya’dır. Ürün Türkiye'de Supplementler.com güvencesi altında, BRC Grade A, GMP, HACCP, ISO 22000:2005 gıda güvenliği yönetim sistemleri kapsamında ve ISO 9001:2015 kalite ve güvence sertifikalarına sahip VHMS üretim tesislerinde üretilmiştir.

Kingsize Nutrition Arginine Powder’in öne çıkan özellikleri:
    - Aromasız ve katkısız %100 arjinin içerir

- Servis başına 5000 mg Arjinin kazandırır

- HCL formu ve aromasız özelliği sayesinde kolay tüketim imkanı

- Ekonomik boyu 150 servis sunar

Arjinin Ne Zaman Kullanılır?
    Arjinin hücrelere daha fazla oksijen taşınması için nitric oksit seviyesini artırır ve taşınan oksijen performansı etkiler. Performansı etkileyen özelliği ve kas onarıma katkısı sayesinde arjinin ileri seviye sporcular için özellikle tercih edilir.

https://www.supplementler.com/urun/kingsize-nutrition-arginine-powder-750-gr-14914

Sayfayı Paylaş