Kilolu yum bıktım!! :(

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve BroFit2000 tarafından 7 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. BroFit2000

BroFit2000 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Beyler bayanlar başlıktan goruceniz gibi kilolu tüm ve artık bıktım 93 kiloyu 17 yaşındayım(2000liyim) ve artık iyice mahfoldum insanların bana bakisindan falan yazları denize girerken utancimdan kırmızı olmaktan ben 5 ayda biraz fark göstericek bi spora başlamak istiyorum 2 okul 3 ay yaz için yapıcam bana yardımcı olurmusunuz cidden size ihtiyacım var lütfen artık bıktım

2. Rasimss

Rasimss Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Cardio + yağ yakıcı + şok diyet = sonuç

BroFit2000 bunu beğendi.
  3. BroFit2000

BroFit2000 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yağ yakıcı derken?

4. Oguzhan31

Oguzhan31 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Dostum ben yağ yakıcıların pek bi işe yaradığını düşünmüyorum . Daha önce kullandım ama pek bi faydası olmadı . Benimde yağ - kas oranımda büyük bi orantısızlık ve kötü bi görünüm var . Ben tamamen ekmeği , şekeri , abur cuburu kestim . Haftada 5 gün 45 dk ile 60 dk arasında kardiyo yapıyorum daha sonra 10 dakika gym stick twist hareketini yapıyorum sonra da lying leg raise hareketini yapıyorum 3 * 30 . Sabah ve akşam öğünlerden sonra yeşil çay içiyorum . Bide antrenmandan 20 dakika önce flitre Türk kahvesi veya normal Türk kahvesi içince onunda faydaları oluyomuş . Ben bu şekilde bir haftada yaklaşık 3 kg verdim . Umarım işine yarar .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Rasimss

Rasimss Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    L carnitine hardline thermo

6. Güç ve Fitness

Güç ve Fitness Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    43
    Aşağıdaki ilk 2 videoyu izlemeni öneriyorum. Yağ yakıcılar belirgin bir fark yaratıyor olsaydı fazla kilo bu kadar büyük bir sorun olmazdı, boşa para harcamamanı öneririm.

7. malevolent

malevolent Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Kesinlikle yag yakici hazie pakette olan seyler aslaa onermiyorum sonucta kimyasal deneyimlerim ve bilgilerimle sana sunu onerebilirim boll su ic 3 litre spor gunu arttir suyu. Sabahlari boll sikmana gerek yok limonu. Limonlu su ic. Spordan once cay kasiginin yarisi kadar zencefil zerdecal tarcin ve 1 tatli kasigi keten tohumunu yogurt ile karistir. Metabolizma hizlandiran corba ic yaninda ekmek olmasin zeytinyagli sebze ve yogurt ye. Mutlaka yesil cay ic 2 3 kere carpinti yaparsa azalt muhakkak. Ac kalmamaya calis. Haftada 1 2 hatta yapabilirsem 3 kez balik ye boll yesilik ile yaninda avokado meze yap baligida ekmeksiz tuket oglenleri protein ye aksamlari yeme karbonhidrati asla kesme nasil tukettigin onemli sadece kesersen sekerin daha da cok duser saldiri baslar yemege asla doyamaz enerjin düşer miktarlarini azalt ama cok degil ekmegi tam tahilli eksi maya tuket. Ekmegi balikla corba ile yeme. Makarna pirinc yerken kepekli tuket. Patates havuc ve pirinc de seker var dikkatli tuket. Hizli yeme tv karsisinda yeme cignerken icinde 21 e kadar say haftanin 2 gubu mininum interval cardio 2 gun agirlik kaldir 1 2 gunde nefes terapine dikkat ederek acik havada yuru. Proteinin yaninda c vitamini tuket. Yag yakimini cok olumlu etkiler.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. malevolent

malevolent Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Ogun sayilarini arttir

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş