Kilo vermeye calısıyorum yardım edin

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Grandhalde tarafından 15 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Grandhalde

Grandhalde Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar yaşım 14 Boy 1.80 kilo 92

spora gidiyorum haftada 3 kez gidiyorum

20dk bisiklet 20dk yürüyüş 15dk eliptik yapıyorum

sabahcıyım okulda gıtmeden once 1 kase corba ıcıyıorum eve gelınce 1 veya 3 olabiliyo buğday ekmeği yiyorum beyaz peynir pekmez kaşar zeytin yiyorum

akşam ekmek yemiyorum yemekte ne varsa 2 kasık tabagıma alıyorum aksam ne yiycegim konusunda fikrim yok yardım edermısınız

bunları yiyorum ve zayıflamam etkisi varmı bilmiyorum yardım edermisiniz birde ben spora gıtmeden once 1 saat once yemek yememeliymişim galiba oylemi oyleyse neden oyle oldugunu dermısınız lütfen yardım edin

2. AtknUludag

AtknUludag Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yazılım
    Yer:
    İstanbul
    İlk önce kesinlikle ekmek yememeye çalışın. Karbonhidrat fazla almamaya çalışın. Yemeyerek kilo verirsiniz ancak vücuda zararı olur bunun.
    Daha çok tok tutan protein ağırlıklı besinler yemeye çalışın. Ayrıca antrenmandan 30 dk önce yeşil çay içmenizi tavsiye ederim. Metobilizmayı hızlandırıyor. Böylece daha çok terleyebilirsiniz.
    Ayrıca antrenman süresini biraz daha çoğaltın. Mesela 20 dk bisiklet + 30 dk hit cardio + 15dk eliptik yapabilirsiniz.

3. Grandhalde

Grandhalde Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Saolun hocam Yapıcam cok teşekkür ederim :)

4. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    öncelikle 20 dk bisiklet + 30 dk hiit cardio + 15dk eliptik insanın canını çıkartır, ve eğer proteini ve karbı yeterli seviyede almazsan sadece yağ değil kas kaybedersin. sporu düzenli yaptığın sürece anlamazsın ancak ilk ara verişinde vücudun nasıl güçsüzleştiğini farkedersin. benim sana önerim önce giriş olarak spora mı yükleneceksin diyete mi ona karar ver. eğer spora yüklenirim diyorsan 20 dakika eliptik + sağlam bi ağırlık antremanı haftada 5 gün. ve öyle bi iki kaşık yemek değil adam gibi 200 300 gram minimum tavuk et yiyceksin bi oturuşta. hergün bir yeşil elma. sabahları yulaf ezmesi süt kahvaltı. öğle ile akşam arasında kesinlikle minimum 80 gramlık ton balığı. kola fanta gazoz ketçap mayonez bal şeker beyaz ekmek turşu türevleri cips bunlardan da uzak dur. vücut 3 aya tank gibi olur.

5. Grandhalde

Grandhalde Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekür ederim Cok saolun

Sayfayı Paylaş