Kilo Vermem Durdu Yardım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Jigux tarafından 24 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Jigux

Jigux Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kalori açığı ile zayıflamaya çalışıyorum. Bol bol kafein alıyorum. Yeşil Çay(Naneli), Türk Kahvesi günde iki bardak ve L-Carnitine kullanıyorum. 2.5 Saat full body antremanım ve 50 dakikalık kardiyom var. 10 günde 5 kilo verdim fakat şuan veremiyorum. Kalori yeme sınırım 2100 günde 600-800 arası fakat o 600 800 kalori ekmek, abur cuburada gittiği oluyor. Ekmek ve Abur cuburmu kilo vermemi durdurdu. Bir fikriniz varmı?
    Bilgilerim:
    1.73 Boy
    76,80 kilo
    Yaşım 17 yeni girdim.

2. lpr2411

lpr2411 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    sana cok kez söylendi yanlış yapıyorsun diye. günde 600 kaloriyle nasıl 2.5 saat fullbody yapıyorsun ? ben yürüyemem bile 600 kaloriyle. vücudunun dengesini bozdun bence.

Akalinu bunu beğendi.
  3. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    zayıflaman durmuştur çünkü bazal metabolizma hızının(BMH) altına düşmüşsündür. O kadar kalori açığı iyi değil. Bmh bir araştır. Sen daha gençsin. Seninki yüksektir. diyelimki, Misal, 2000 bmh var sende. En az 2300 kalori alman lazım. 2000 altına düşersen zayıflama durar. Bir de merak ettim niye kasıyorsun bu kadar? Boy kilo oranın bayağı ideal. Hiç bir anormallik yok. Vücut geliştirme ile kas yaparsan kilonu muhafaza ederek gayet iyi bir durumdasın. Daha önceki konunu da gördüm. Forumla dalga geçmiyorsun umarım ??!!

Akalinu bunu beğendi.
  4. Jigux

Jigux Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    zayıflamayı kafaya taktım

5. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    o metabolizma bozulduğunda ki bence bir hasar almış olabilir kimse düzeltemez.

6. Akalinu

Akalinu Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Ben söylemiştim ama doktorun vardı senin o ne diyor bide özel spor hocan 600 kaloriye izin Veren metabolizmanı bozmuşsan aynı düzeltmek çok zor vücudunu sürekli pirinç gibi indekis yüksek bir besinle uyarıcaksın 1 hafta 2 hafta kadar 45 dakikada 50 gram yiyip duracaksın bu sırada kilo alacaksın ama sonra metabolzman normals dönümce dizenli bir diyetle kilonu verebilirsin yada doktorun ve spor hocan ne öneriyorsa onu yap

7. AbrahamLcn

AbrahamLcn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Karbonhidratı Sıfırla. Fasting Ya Da OMAD Yap. Alman Gereken Kaloriyi Al Maksimum 300 Kalori Falan Açık Bırak. Fakat Yemeğe Tekrar Başlayınca Kilo Alabilirsin Dikkat Et. O Yüzden Yavaş Yavaş Arttırabilirsin. Umarım Metabolizman Yavaşlamamıştır. Sadece Yağ Ve Protein Ağırlıklı Beslen. Tek Öğün Ya Da İki Öğün Ye. Büyük İhtimal Karbonhidrat Aldığın İçin Kilo Veremiyorsun. İnsülin Direncini En Aşağıda Tutman Lazım.

Sayfayı Paylaş