Kilo vermek istiyorum. Supplement Tavsiyesi?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Yao Fei. tarafından 3 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Yao Fei.

Yao Fei. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selam abilerim kardeşlerim,
    Bir ay önce başladım spora daha önce sayısız spora başlama deneyimim oldu evde / lüks salonlarda / mahalle arasında ancak birşey farkettim ki daha önce severek yapmadığım için 3-5 günde pes etmişim yapmak için yapmışım sadece. Bu defasında ilk 10 günüm sadece kol çalışarak ve araştırarak geçti sonrasında hareketleri çoğalttım son 10 günüm düzenli olarak 15 dakika tabata ardından fullbody antreman şeklinde ilerliyor. Beslenme düzenim az çok oturdu, spor salonluk işim yok diye düşünüyorum zaten evde yeterli alet edavatım ve imkanım var. Herşey tamamdır benim için ancak aklımda tek bi soru var bu süreci hızlandırmama yardımcı olacak supplementler var mıdır? L- Carnitine in etkisi bilimsel olarak kanıtlanamamış diyorlar ne kadar doğru ne denli yanlış bilemem ancak protein tozu, cla vesaire kullanmamı tavsiye edeceğiniz bi supplement var mıdır?

2. Yao Fei.

Yao Fei. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
  3. Gokkker86

Gokkker86 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Cla+Carnitine+c vitamini yeterli olur cvitaminin sürekli tüketildiğinde karnitin sentezini arttırıyor ona dikkat et bence her gün almaya yağ oluşumunu durdurup vücudun daha hızlı yakması içinde Cla

4. Yao Fei.

Yao Fei. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Çok teşekkür ederim önerdiğiniz bir marka var mıdır bunlar için?

5. Burak Sertman

Burak Sertman Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Scı-mx claa ve nature’s supreme tonalin cla 1250 var ikiside kaliteli ürünler

6. Erim Sönük

Erim Sönük Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Aynı zaman da bcaa kullan Kardeşim kas kaybı ve adale yıkılması olmasın diye marka olarak scıtec olur weider defrend olur ama kesinlikle kullan tavsiyem budur tecrübelerim bunu söylüyor

Sayfayı Paylaş