Kilo vermek çin beslenme programım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ReallyWolf tarafından 3 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ReallyWolf

ReallyWolf Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar spora başladım kilo vermek için aynı zamanda yediklerimede dikkat etmek istiyorum artık. Abur cubur kola vs. tamamen kestim sadece dün bir tane çikolata yedim onda da pişman oldum spor salonunda daha fazla vakit geçirerek erittiğimi düşüyorum. Kendimi ödüllendirceğim zamanlar gelecek tabi önce biraz kilo vereyim. Yağ oranım fazla o yüzden yağdan ve şekerden kaçınıyorum.

Boy 1.70
    Kilo 95

Programım:
    Kahvaltı
    3 Yumurta (Haşlama)
    100 - 200 gr Yağsız Beyaz Peynir
    3 Dilim Çavdar, Yulaf veya Kepek Ekmeği
    1 Bardak Şekersiz Greyfurt, Portakal Suyu veya Kahve

Ara Öğün
    1 Ekşi Ema yada Muz

Öğlen Yemeği
    Tavuk Beyazı yada Yağsız Kırmızı Et veya Ton Balığı
    Yağsız makarna veya yağsız Patates veya Pirinç Lapa

Ara Öğün
    1 Ekşi Ema yada Muz

Akşam Yemeği
    Bol salata(yagsız) + Et veya Yagsiz Tavuk

Spor öncesi yağ yakıcı olarak l-carnitine kullanıyordum bitince devam etmedim onun yerine spor öncesi ve sonrası sadece kahve içiyorum. Kahvaltı yapamıyorum bazen spordan önce çünkü sporu sabahları yapıyorum bolca su tüketiyorum.

Sizce programdan çıkarmam yada eklemem gerken neler var ve şuan aldığım kalori, protein ve karbonhidrat yeterlimi yetersizmi sizden önerilerinizi bekliyorum.

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş