Kilo vermeden yağ yakmak için ne yapmalıyım ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve crazyfalse tarafından 17 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. crazyfalse

crazyfalse Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar, ben yaklaşık 4 5 aydır spor salonuna gidiyorum,ondan 1 yıl önce de biraz gitmeyi denemiştim ama yapamadığımdan bırakmıştım.

Her neyse konuya giriş yapıyım,ben ilk aylarda acayip kilolu ve yağlıydım bunun için ağırlığa girmeden kendi kafamda bir diet ile kardio yapmaya başladım.

3 ay sonucunda 82 den 72 ye indim ve belim 96 dan 90 a indi.Spor hocama danıştıktan sonra artık aletlere girmem gerektiğini söyledi ve girdim.

Göbeğim hala duruyor göbeğin yan kısımlarında ve orta kısmında oldukça yağ var,doğuştan olarak göğüs kafesim çıkık olduğu için göğüsün üstünde kas var iyi duruyor ve üst 2 six pack belli bu arada 182 boyundayım 17 yaşındayım

sonuç olarak göbeğimin gitmesini istiyorum ama kilo vermeden veya kilo da verebilirim fazla bir sorun olmaz, bunun için ne yapmalıyım yardımlarınızı bekliyorum

not:eğer soran olursa ölçülerimi yazabilirim,resim de koyabilirim

dip not:şuan karatay dieti yapıyorum,cardio ve ağırlık çalışıyorum

şimdiden çok teşekkürler,saygılar

2. sabrselam

sabrselam Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    Protein tozu kullanabilirsiniz.

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Başlıktaki sorunun cevabı : Kilo vermeden yağ yakamazsın! Kilo vericeksin bunun belli bir oranı yağ olarak gidicek içinden.Senin bu konuda yapabileceğin en iyi şey verdiğin kilonun büyük miktarının yağ olarak vermeye çalışmak olucaktır.
    ağırlık + cardio yapman güzel birşey yanı sıra diyet programında varmış bunları düzgün bir şekilde ilerletirsen zaten her ay vücud yağ oranını ölçtür 3 aydaki periyotlarda 1. ay şu kadar yağ oranı 2. ay şukadar 3. ay şu kadar azalma var ise farkedersin zaten yağ oranın azaldığını uyguladığın diyetin doğru oluşu önemli , antremanlarınıda aksatmadan çalışırsan hedefine ulaşırsın.HIIT cardio bu sıralar forumda konuşuluyor tavsiyem bunu bir araştır ne olduğunu öğren yağ yakımı için yararlı olduğu söyleniyor yani normal 45 dk sabit koşu yerine , 30 dk HIIT cardionun yararlı olduğu söyleniyor.

crazyfalse bunu beğendi.
  4. crazyfalse

crazyfalse Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dietimi https://www.bodyforumtr.com/vbforum/60-g-nl-k-diyet-t38153.html burdaki diet olarak değiştirdim ve hiit cardioya başlıycam teşekkürler yorumunuz için

5. hellbeat35

hellbeat35 Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    hemen hemen boy kilo yaş bel 2 pack aynı sayılır gerçekten göğüs kafesim benimde aynı çok hacimli duruyor şişirdiğimde :D

Sayfayı Paylaş