Kilo verme yardım .

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Adam tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Adam

Adam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkeze iyi forumlar diliyorum.Ben Tam 118 Kgram idim .Bi gün spor yapıp vericem bu kiloları dedim ve günde 10 dakikalık 3 set olmak üzre tempolu koşuya başladım .Kısa zamanda 2 hafta kadar 50-60 dakika setsiz tempo koşularına yükseldim.İlk 1 ayda 18 kgram verdim Ve tam 4ay sonunda 81 kgrama düştüm .Beslenmemde hiç problem olmadı.Ligt yoğurt süt ve patates ve çiğ sebzelerle böyle düştüm.Ancak spora biraz ara verdim haliyle boğazım çok olduğu için şimdi 87 kgramım .3hafta önce yine başladım 95 kgram olarak ve şimdi 87 kg düzeltiyim.Bu arada sadece koşuyorum akşam üzre saat 6-8 arası yaklaşık toplam duraksız 15 km koşuyorum.Problem şu.Çok fena acıkıyorum bir türlü düzenlıyemiyorum .Su içiyorum Antemandan sonra tıkasın die yoğurt yiyorum süt vsvsvs .Bir türlü çare bulamadım .Şimdi yazarken bile cacık içiyorum .Kilo veriyorum ama çok acıkıyorum.Mesela şöyle diyim .Hiç yemeden o antreman o koşu yapılmaz tabi bunun yanında egzersizlerde oluyor .E yiyorum ama bu seferde antremandan sonra deli gibi acıkıyorum.Azimde bi yere kadar.Olmuyor olmuyor olmuyor .1 Bardak süt içiyorum üstüne Bir Bardak daha derken 1ltre süte banamısın demiyorum ama yine acıkıyorum.Kilo almıyorum.Mesela Şeker Ekmek Tuz ;bunlar hayatımdan tamamen çıkmıs durumda.Ha nasıl oluyor bildiğiniz gibi bunları sebze ve meyvelerden karşılıyorum.Et yiyorum tabi haşlanmıs yada fırında yağsız.Buna nasıl bir çare bulucaz hiç bilmiyorum .Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme: 16 Nisan 2010
  2. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    Yemekten hemen sonra bitki cayi ic tokluk hissi verir,ayrica sabah yenilen yumurta beyazininda tok tutma özelligì vardir..

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    - Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş