Kilo Verme? (Kas yapıyorum fakat cardio da yapıyorum)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve dalgarome tarafından 9 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar yaş 22 boy 1.83 falan kilomda 83 civarı.

Ben 20dk bisikletimsi ama ayakta koşmalı makineden :p sonra ağırlık programım (3 günlük ayrı ayrı) sonunda 20dk kardiyo ve sonunda abdominal program(küçük ve gittiğim hergün) yapıyordum.2haftadır gidemiyorum fakat düzenli gitmeye devam edeceğim.

başladığımdan bu yana 4 ay geçmiştir.başladığımda 86 kilo idim. zamanında 20 kilo vermiş biri olarak bu süre zarfında verdiğim bu kilo çok az biliyorum, fakat vücutta toparlanma büyük oranda mevcut.omuzlardaki gölgelenmeler vs. vs. herneyse

geçen gün arkadaşlarımla konuşuyorum; adamlarda 10 numara vücut var ve yarışmaya falanda katılıcaklarmış, zayıf ve defineler. bunlar bana dediki sen boşuna kardiyo yapma sende çok bişey yok programını yap proteinini al devam et o göbek dediğin kendi kendine erir...

Bu dedikleri çok hoşuma gitti çünkü salonda koşmayı hiç sevmiyorum ve gerçektende bazen yıkım yapıyormuş gibi geliyor bana, bu dediklerinin doğruluğu ne derecedir?? Nerden anlayabilirim vücudumun ihtiyacını???

İyi forumlar, yazım hataları için kusura bakmayın çok uykuluyum ama yazmak istedim kafamdaki sorulara cevap bulmak için.

2. Canıbeyaz

Canıbeyaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence az da olsa cardio yapılmalı vucuttakı yag oranını azaltır ve toksınleri atar

3. abdurrahman27GS

abdurrahman27GS Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Gunluk 10dakika xwalker yani o ayaktaki bisikletten yaparak genelde kas a agirlik verdim ve diyet flan yapmadan sadece yediklerime dikkat ederek 4ayda 9kilo verdim vede kas yaptim cokta iyi oldu sadece yediklerine dikkat ederek ve spor gunlerinde mekik calisarak gobegini toplayabilirsin :) bench_O

Sayfayı Paylaş