Kilo verme ile ilgili bi bakın

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Emre Küçük tarafından 28 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Emre Küçük

Emre Küçük Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar yanlıs yere mi açtım konuyu bilmiyoeum ama yeniyim forumda yanlıs yere actıysam bilgilendiriniz.

Öncelikle yasım 16 boyum 179 kilom ise 90 ı geçti.Genetik olarak omuzlarım geniş kaslarda az var ve yağlı bi vücudum var.Gerek göbek gerek bacak olsun.nası bunları eritebilirim arkadaslarım yağ yakımı falan dediler ama bilmiyorum birde savas cebecinin definasyon diyetini yap dediler ama tam emin değilim yardımcı olursanız tesekkürler

2. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Reis öncelikle bölgesel yağ yakımı yoktur :) yanı komple vücut olarak yağ oranını düşürürsün anca :) Bide burda önemli olan antremandan çok beslenme. Yediklerin sağlıklı olmalı... Kaloriyi iyi ayarlamalısın. Gerekli kalorini yaklaşım olarak hesaplayıp biraz daha azını alırsan zamanla kilo verirsin :) bununla ilgili baya yazı var günlük kalori felan olarak araştırabilirsiniz :) antreman olarak cokda farketmez doğrusu :) isteyen güç için çalışır isteyen kas gelişimi için ... Program direk solemiyim ama yine forumda güzel programlar bulabilirsiniz :)

berkay7743 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş