Kilo verme dönemim öncesi sonrası

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve MT123 tarafından 20 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. MT123

MT123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    100 kiloydum çok önce bi fotograf bu 2014 senesine kadar böyleydim 2014 ocak ayında bu foruma kayıt olmuştum öyle hatırlıyorum araştıra araştıra videolar izleye izleye evde cardio yapmaya başlamıştım temmuz gibi agustos gibi bırakmıştım cardio yu ve yedigime içtigime dikkat
    ediyordum agırlık calısmadıgım için bilmeden hiç agırlık calısmayıp cardio yaptım ve pişman oldum sonradan ögrendigim için şimdi ise ocak ayında en son 65 kiloya kadar düşmüştüm sonradan 68 kiloya çıktım spor salonuna başladıgım günde 68 kiloydum şimdi ise 71 kiloyum buda şuan daha yeni çektigim fotografım http://i.hizliresim.com/N5XZa5.jpg jinekomastiden şüpheleniyorum bu sorumuda cevaplarsanız sevinirim yaşım 15 boyum 175
    şuan için spor salonunda 2.ayım bitti hacimlenmeye calısıyorum.. herkese bol şans

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Nisan 2015
  2. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Jinekomasti olabilir çünkü göğüs uçları büyük görünüyor fakat yine de fazla kiloları verip de göğüsü sarkan bir çok vaka var jinekomasti de olabilir yada olmaya da bilir doktora danışman daha doğru olur egzersizleri iyi çalış Şınav,Mekik,Barfix,Squat gibi egzersiz çalışmaları yap özellikle göğüs kaslarını çok çalıştırman gerekli diye düşünüyorum beslenme ve egzersiz düzenini de kaybetme başarılar ;)

3. MT123

MT123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    sagol yorumun için şey sorucam vücudum yaglımı sence? cardio yapmama gerek var mı ve tahminen % kaçtır acaba vücut yagım

4. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Agirsaglam.com'da hesaplayicilar var.

I believe in Fitness

5. MT123

MT123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    tesekkürler bakıcam
    off günlerde cardio yapmalımıyım yapıyımmı?

6. Ascomycetes

Ascomycetes Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yaparsan senin için fayda sağlar.

7. MT123

MT123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    salondaki hocayla konuşmuştum nasıl beslenmeliyim diye bol bol karbonhidrat protein agırlıklı pilav makarna yumurta tavuk gibi söylemişti pilav makarna yiyince yaglancakmıs gibi hissediyom kendimi baya yiyorum ama hiç cardio yapmıyorum yaglancam diye korkuyorum şuanda baya bi kilo vermeme ragmen vücudumu yaglı zannediyorum gögüslerimden dolayı özellikle.
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Mart 2015 ---
    bu arada degisim hakkında yorumunz yok mu az cevap almışım :/

8. MT123

MT123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    konu silinebilirmi acaba

9. MT123

MT123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    tecrübeliler yardımcı olabilir mi ya? bu sarkmaları nasıl toplayabilirim agırlık calısmaları ve cardioyla mı ? ve beslenmeyi nasıl yapmam gerek

10. Ascomycetes

Ascomycetes Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yağ oranın ne durumda. Eğer kilo verdiğin halde yağ oranın fazlaysa protein ağırlıklı bir diyet öneririm. Örn. %45 protein %30 karbonhidrat %25 yağ şeklinde kalorine uygun beslenebilirsin.Onun dışında fullbody workout uygula haftada 3 gün dinlenme süresini kısa tutarak maksimum yağ yakımı sağlar. Geriye kalan 4 günü de kardio yaparak değerlendirmeni öneririm.Sarkmalar için de günlük 15-20 dklık sıkılaşma videoları var onları yapabilirsin.
    bol sporlu günler.

Sayfayı Paylaş