Kilo veremiyorum :((

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ahmetgms98 tarafından 9 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ahmetgms98

ahmetgms98 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar , abiler , kardeşler vs sorunum şu 3 haftadır kardiyo + diyet yapıyorum toplam 7kg verdim ilk hafta 3 kilo 2 haftadırda 2kilo verdim fakat amacım haftada 3 kilo vermek 1. hafta ile bu 2 hafta arasında ne antreman nede diyet konusundan bi fark yok sadece ilk hafta her sabah 2 yumurta yerken diger haftalar bunu 1 e çektim sabahları için , ramazandan önce 105 kiloydum biraz spor vs yaptım 101 e düşmüştüm sonra ramazanda baya yedim hiç dikkat etmeden 103 olmusum bayramdan sonra başladım tekrar suan 96 yım 3 hafta oldu 7 kg verdim ilk haftalardaki gibi 3 kilo veremiyorum ilk hafta sabah 2 yumurta domates salata oglen yogurt aksam corbadan baska agzıma bişey sürmedim diger haftalar kavun karpuz üzüm meyve yedim pek umursamadım ondan kaynaklanıyo olablilir mi acaba ? Hiç ekmek yemiyorum bu arada. Teşekkürler

2. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    İlk olarak haftada 3 kilo vermeyi aklınızdan çıkarın bence haftada verilen (sağlıklı) kilonun 0.5-1kg olması gerekir ayrıca hiç almadan beslenirseniz verdiğiniz kilonun yağ kütlesinden olmadığı görüceksiniz zaten kas kaybına uğrayabilirsiniz.Tabi burdaki etken yediğiniz meyvelerde en şekerli olanları :D sık sık,dengeli ve az yemek yiyerek ve düzenli egzersizle kilo verebilirsiniz ancak
    Saygılarımla :)

ahmetgms98 bunu beğendi.
  3. ahmetgms98

ahmetgms98 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap için teşekkürler hocam ben o zaman aynı devam ediyim 90a düşeyim zaten dediginiz gibi yaparım ekmeksiz normal devam ederim de 90a düşene kadar böyle devam etmem lazım :D Teşekkürler tekrar :)

4. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    karbonhidratı tamamen kesmeyin biraz kısın tam buğday,çavdar ekmeği felan yiyebilirsin kahvaltıda

ahmetgms98 bunu beğendi.
  5. ahmetgms98

ahmetgms98 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Anladım ara sıra yerim teşekkürler.

6. ahmetgms98

ahmetgms98 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    He peki arkadaşlar sizce sıfır ekmekli normal gündelik yemeklerden mi yemeliyim işte öglen patets yemegi türlü patlıan akşam öyle vs mi yoksa bu şekil mi ?

7. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    ekmeği tamamen çıkarman gerekmez sabahları 1-2 dilim ye yinede.Patates yemeği olursa ekmek yeme karb. kesme tamamen azar azar al vücut işlevlerini yerine getirebilsin ama dersen çok çok az karb ile beslenicem diyosan ketogen diyetini öneririm

Sayfayı Paylaş