Kilo problemi

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve cihat1762 tarafından 8 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cihat1762

cihat1762 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle merhaba
    20 yaşındayım 10 yaşından bu yana sürekli bir kilo artışı vardı. en son 132 kiloya kadar çıktım vede artık kurtulmam gerektigini anladım. 2-3 aylık süreçte kafamdan yiyecek türü şeyleri attım ve 12 kilo verdim şuan 120 kiloyum. hedefim 90-95 aralıgı. bana verebileceginiz tavsiye varmı teşekkürler

2. Mor Menekşe

Mor Menekşe Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Bursa
    Aramıza hoş geldin bende bir yüz kilo üstü insanım :)kendim çok güzel kilo verdim şu ara 4 günde 3 kilo ve diyet yaparken ayrıca sporda yapıyorum 106 ile başladım suan 103 um daha öncede pek çok diyetisyen ile çalıştığım için öyle kafadan atma diyetlerde yapmıyorum acda kalmiyorum

cihat1762 bunu beğendi.
  3. betteringmyself

betteringmyself Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Kardeşim ben de 105'e çıkmıştım. Şuan 85 civarıyım galiba, 82'ye inmiştim ama şu aralar dikkat edemedim.
    Bence şunu kabullenmek lazım, yemeğin yerine bir şey koymadığımız zaman sonuç hep aynısı oluyor. O yüzden eğer abur cubur, kızartma falan bunları hayatından çıkarır ve protein ağırlıklı beslenip, biraz da yürüyüş yaparsan bu seni bayağı bir götürür. Sonrasında da bir spora devam eder sağlıklı kilona inersin.

cihat1762 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş