Kilo kaybı hakkında

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve simple tarafından 1 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. simple

simple Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, ben diyete başlamadan önce yağ oranımı ölçtürmedim. Diyet sürecinde aşağı yukarı bir 13 - 14 kilo verdim. 1 aydır aynı kiloda kalmış olmam kaybettiğim kiloların büyük bölümünün su içermediğini gösterir mi? Bir makalede vücuttan kaybedilen su hızlı bir şekilde yerine konur yazıyor. Aynı kiloda kalmanın buna bir gösterge olabileceğini düşündümde doğru mudur? Yani su aybetmiş olsaydım sanırım tekrar kilo almam gerekirdi.

Son düzenleme: 1 Eylül 2013
  2. SNIPES44

SNIPES44 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    6 ay 1 yıl gibi bir süre koruman lazım diye biliyorum.

3. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    sen 13-14 kilo vermişsin ama kalorini belkide hala sabit tuttuğun için vücut kendini sabit tutmaya başlamış. örneğin 80 kg adam 2600 kalori alırsa aşağı yukarı kilosunu korur. ama 68 e düştüğünde hala 2600 kalori alıyorsa bu adam kilo veremez,tam aksine alabilir! su metabolizmayı hızlandırır, inhibitör etki yaratır. kilo verince öncelikli olarak yağdan vermek isteriz. buna göre bir diet yapın, su içmemezlik hiç bir diette yapılmamalıdır.

simple bunu beğendi.
  4. simple

simple Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Sudan kesinlikle kısmadım bu süre içerisinde hala 4 litreye yakın su içiyorum günde. Eğer su kaybetmiş olsaydım bu kiloların büyük bir ölümünü geri alırdım değil mi? Bu arada yine kilo vermeye başladım. Geçtiğimiz 10 gün içerisinde 2 kilo daha verdim. Kilo olarak su kaybetmiş olmaktan çekiniyorum biraz.

Sayfayı Paylaş